Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

4 січня, Почесний громадянин міста, директор Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгій Севрюков завітав до ліцею №2 ім. А.П. Бахути на засідання педагогічної ради та подарував учбовому закладу новий сучасний комп'ютер.    

Особистим прикладом він показав напрямок благочинної діяльності для бізнесу і влади в новому 2022 році.

Цього року ліцею виповниться 70 років. Георгій Іванович привітав педагогів з цією визначною датою, а також з Новорічними та Різдвяними святами. Як ректор вишу він добре розуміє, хто готує майбутніх студентів, і саме тому плекає надію, що влада та бізнес міста підтримає його почин з комп'ютеризації середніх учбових закладів громади. Сучасний підхід до освіти неможливий без впровадження сучасних комп'ютерних технологій навчання, нових ефективних форм і методів організації всього навчально-виховного процесу.

"Створення телекомунікаційної інфраструктури, забезпечення навчальних закладів комп'ютерною технікою, впровадження масових програм навчання є невід'ємною складовою реалізації загальнонаціональної програми інформатизації навчального процесу. Використання інформаційних технологій і, насамперед, можливостей мережі Інтернет має бути максимально доступним для школярів. Хочу, щоб місцева влада і депутати наслідували цей приклад і купували комп'ютери, щоб навчати наших дітей комп'ютерній грамотності", – зазначив у своєму виступі перед педагогічним колективом Георгій Іванович.

А на завершення він поділився з педагогами своїм бажанням щодо створення громадської організації "Комфортне місто – Нова Каховка", аби мешканцям жилось в ньому зручно та комфортно.

Директор ліцею Оксана Якубова від усього педагогічного колективу щиро подякувала за подарунок та виказала надію, що в місті знайдуться достойні люди, які підтримають почин Георгія Севрюкова. Адже сучасна молодь – це наше майбутнє і майбутнє нашої країни.

Матеріал взято з сайту nk-online.com.ua

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати