Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

    Авторитетний освітянин, беззаперечний мотиватор, видатний ментор і новатор, людина слова й честі, талановитий науковець та педагог, що завжди надихне, підтримає, зрозуміє, спрямує на здобутки та своєю небайдужістю й активною життєвою позицією посприяє становленню кожного, з ким перетнуться його життєві шляхи, – таким знають Георгія Івановича колеги, освітяни, партнери та студенти.

    Будучи незамінним очільником Новокаховського гуманітарного інституту, він доклав чимало зусиль для створення в місті сучасного та потужного науково-освітнього центру, забезпечив гідну організацію навчального процесу за 11 спеціальностями та сприяв розвитку й розбудові системи професійної освіти не лише в місті, але й на рівні Півдня України.

     Невтомна праця Георгія Севрюкова неодноразово була відзначена на загальноукраїнському рівні почесними нагородами – державним орденом Святої Софії, державним званням Заслужений діяч освіти України, почесним званням Заслужений працівник освіти України, нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

    Будучи прикладом професіоналізму та патріотизму, втіленням організаторського таланту та людських чеснот, Георгій Іванович назавжди став моральним орієнтиром для багатьох поколінь студентів. Щасливі жити в один час з Людиною-епохою та бути свідками видатних справ Особистості, чий життєвий вектор назавжди стане світочем людяності та невпинного служіння громаді.

    Тому, всією інститутською спільнотою ми вітаємо Георгія Севрюкова з заслуженою нагородою! Невичерпної енергії, духовного багатства, високих успіхів та всіляких гараздів на шляху благородної справи – розбудови рідної України!

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати