Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

       Здається, немає нічого теплішого для викладацького серця, ніж зустріч зі студентами після літньої розлуки. Так само, як і немає більш живої енергії, аніж та, що заповнює собою приміщення НГІ, коли до нього приходять гомінкі й завзяті першокурсники. В такі миті, наче все стає на свої місця, а значить – освітній кругообіг знову бере свій розгін в перший день вересня.

      За доброю традицією саме першої осінньої днини урочисті збори з нагоди початку нового навчального 2021-2022 року зібрали першокурсників, студентську спільноту, викладацький колектив та адміністрацію ЗВО.

      Першу вступну лекцію про історію та майбутнє українців за мотивами інформаційних матеріалів Президента Університету «Україна» Петра Михайловича Таланчука провів старший викладач кафедри соціально-правових та поведінкових наук Сергій Семенович Юрченко.

      Вітання від секретаря приймальної комісії Марини Анатоліївни Щедріної, напутні слова від керівництва, побажання від органів студентського самоврядування, а ще – знайомство з кураторами, екскурсія навчальною інфраструктурою та перші емоції здобуто. Тож, тепер – в добру путь! З Богом!

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати