Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

      «Студентське життя таке складне! Доводиться старанно вчитися, не пропускати заняття, виконувати наукові пошуки, боротися з бажанням списати аби лишитися академічно доброчесним… А ще ж, треба встигнути насолодитися молодими роками, юнацьким драйвом та невгамовністю, реалізувати все омріяне й лишити добрий слід по собі!» - скаже будь-хто з пересічних студентів. Всі, але не Анна Полонська.

      Студентка одразу двох спеціальностей («Фінанси, банківська справа та страхування» та «Право»), Анна гучно увірвалася до вищого ешелону успішної та перспективної молоді міста. Екс-очільниця міського учнівського самоврядування, ініціатор низки громадських проектів, при цьому красуня та розумниця з неабиякими організаторськими здібностями, другокурсниця з НГІ змогла отримати визнання на рівні міста. Адже, саме Анні вдалося пройти складний конкурсний відбір серед інших претендентів та здобути першу стипендію міського голови, спрямовану на підтримку обдарованої молоді з числа студентської спільноти новокаховської громади.

     Вітаємо Анну та зичимо нових вражаючих результатів в ім’я процвітання рідного міста, краю, країни!

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати