Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

      Навіщо воно нам?

IT-паросток – новий механізм дуальної освіти, закладу вищої освіти й бізнесу, який трансформує роботи здобувачів вищої освіти, практику і стажування в єдину екосистему.
Компанія розміщує кейси і вказує, скільки здобувачів вищої освіти потрібно для їх вирішення, в якому вигляді повинна бути зроблена презентація виконаного завдання та іншу інформацію.
Здобувач вищої освіти або команда, виконує кейс у вигляді будь-якого формату профільної діяльності закладу вищої освіти – різних формах навчальних робіт, в тому числі й кваліфікаційних, практик і стажувань в компанії.
Таким чином випускники вже набувають потрібний комерційний досвід для компанії, оскільки в процесі навчання вони вирішують практичні завдання, оформлені замовниками у вигляді кейсів.
 

Спільно з громадською організацією «Український народний контроль за діджиталізацією», команда здобувачів освіти НГІ проходитиме дистанційну студентську навчально-виробничу практику в рамках програми «ІТ-Паросток».

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати