Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

     З цієї нагоди хочеться щиро подякувати всім тим світочам освітянської ниви, що були у витоків Новокаховського ТВСП Університету «Україна», та беззмінно впродовж 22 років супроводжували на навчальному шляху тисячі студентів й випускників. Це:

Севрюков Георгій Іванович – беззмінний очільник НГІ, кандидат філософських наук, сучасний науковець, прогресивний освітянин, Заслужений діяч освіти України, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти.

Баєвська-Кіпрушева Олега Леонідівна – заступник директора з навчально-організаційно-адміністративної роботи, доктор філософії з економіки, досвідчений управлінець та координатор студентського життя.

Юрченко Сергій Семенович – улюбленець студентів всіх поколінь, старший викладач кафедри соціально-правових та поведінкових наук.

Каширіна Надія Лелівна – завідувач навчальною частиною, модератор навчального процесу та берегиня кращих традицій нашого навчального закладу.

А скільки ще тих співробітників і педагогів, які, хоч і не 22, але 20, 18, 15, 10 років працюють в НГІ та вже стали невід’ємною складовою викладацької родини нашого навчального закладу!

Тож, нехай споконвічна тріада «талановитий викладач – успішний студент – прогресивний ЗВО» й надалі символізує візію Новокаховського гуманітарного інституту, а Нова Каховка – ще багато-багато років пишається таким освітнім центром, який носить горде ім'я Університету «Україна».

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати