Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20.03.2013 р. №207 здійснюється підвищення кваліфікації та перепідготовка здобувачів професій та освіти за навчанням з виданою ваучера. До переліку навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер, входить Новокаховський гуманітарний інститут ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» .

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Про затвердження переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер» від 07.09.2020 р. №1716 передбачено підвищення кваліфікації та перепідготовка здобувачів професій та освіти за навчанням з видачею ваучера, в т.ч. за спеціальностями інституту «Комп'ютерна інженерія», «Психологія» за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр».

Даний вид підготовки передбачає реалізацію права на освіту за державний кошт. Основні умови для безоплатного навчання:

     1. Вступнику виповнилося 45 років і більше.
          2. Стаж роботи не менший 15 років.

Довідки за телефоном 0554978355

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати