Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

Теперішнім і колишнім, новоспеченим і досвідченим, першачкам та здобувачам другої/третьої вищої освіти – студентам усіх часів і спеціальностей НГІ передає найщиріший «привіт». 

Ми вітаємо всіх допитливих, кмітливих, винахідливих, креативних, неупереджених і амбітних особистостей, чий життєвий шлях одного дня привів їх до нашого закладу вищої освіти! Дякуємо за Ваш вибір і довіру – ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, аби ваші студентські роки стали найщасливішим періодом вашого життя.

В Міжнародний день студента хочеться побажати вам здоров'я, наснаги, високих результатів у наукових пошуках, професійної зацікавленості й невичерпного бажання самовдосконалюватися кожного дня заради розбудови і розвитку рідної України.

Однак, що ж то за вітання, якщо немає святкування? Тому цьогорічне 17 листопада не обійшлося без традиційного нагородження кращих студентів інституту іменними подяками і грамотами від директора Георгія Івановича Севрюкова. Дякуємо нашим розумничкам і талантам за активну громадську позицію і реалізацію державної молодіжної політики. За вами – майбутнє!

     

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати