Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

     Саме так – від серця до серця – відбулося наживо спілкування студентів усіх структурних підрозділів і ТВСП Університету «Україна» з Президентом навчального закладу Петром Михайловичем Таланчуком.

    І все, здавалося б, відбулося звично для селекторних нарад – офіційно, серйозно, по-діловому і на найвищому рівні. Проте неприхована радість, піднесення та невимовна вдячність панували в НГІ не лише впродовж двох годин діалогу, але й кілька днів до того. Адже привід у нашого структурного підрозділу був особливий – саме під час робочого візиту до Нової Каховки Президенту запропонували вийти в ефір до студентів, вислухати їх питання і пропозиції та, за можливості, дати на них відповіді.

    Проте Петро Михайлович є не просто топ-керівником, справжнім новатором, професіоналом і головним провайдером найкреативніших підходів до освітнього процесу. Він ще й Людина слова!

    Взявши до уваги дану пропозицію, рівно за два тижні студентська молодь з усіх куточків нашої держави опинилася на прямому зв'язку з Президентом Університету! Хіба це не радість?

    Вплив пандемії на освітній процес, тенденції і тренди дистанційного навчання, роль українського бренду в глобальному розвитку людства, форми сучасного патріотизму, а також інформаційні, організаційні і фінансові питання – ніщо не лишилося поза увагою Петра Михайловича. А підкріплення розмови прикладами з власного життя і набутого в юнацтві досвіду зробили спілкування ще більш відвертим і сердечним.

    Та найголовнішим враженням й результатом сьогоднішнього дня є те, що адміністрація Університету вже понад два десятиліття не словом, а ділом засвідчує студентоцентрованість роботи колективу, демонструє відкритість до пропозицій учасників, сприяє демократизації освітнього процесу й налагодженню дієвої співпраці між топ-ланкою і студентством.

   Саме за це ми і любимо Університет «Україна», пишаємося бути частиною великої патріотичної родини закладу! Та вкотре дякуємо Петру Михайловичу Таланчуку за отримане натхнення і мотивацію до великих звершень, адже тільки там, де молодь є почутою, вона є активною, відповідальною та свідомою.

 75Hpke5uPE13eJoe8wU30PONhFVSN0KRJtSLvo5acEnATwVrSPo6JR62tPMhdyb-d5kzS82jlitxP6-ihRee2gCATmqLqvLMoZ9wNdYUOrAhw2 5 taMcfqqBdr K9mVfuuipg

    

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати