Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

              Допоки всі думають-гадають, яким же буде новий навчальний рік у закладах вищої освіти? – Новокаховський гуманітарний інститут точно знає відповідь на це питання.

              Гарантуємо: він буде, як завжди, інформативним, максимально пізнавальним, безпечно корисним, надзвичайно цікавим та, безсумнівно, дружнім. Адже, впродовж літа викладачі загартовували й зміцнювали свої професійні суперздібності, аби стати ще ближчими до студентів та у інформаційному всеозброєнні зустріти виклики нового сезону.

              Саме цими думками першого вересня поділилися зі студентами представники адміністрації та викладацького складу інституту. Із дотриманням всіх карантинних вимог відбулася перша зустріч з першокурсниками в стінах інституту та пройшла вступна лекція за матеріалами «Освіта нації: діалог про головне» Президента Університету «Україна» Петра Михайловича Таланчука.

              Сповнені патріотизмом та відповідальністю за майбутнє України, вірою в краще та бажанням творити, студенти покрокували до світу професійних знань. Разом з викладачами. Разом з «Україною». Разом з Новокаховським гуманітарним інститутом.

День знань

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати