Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

              Саме таким стрімким і вражаючим виявився професійний шлях Івана Гладишенка – випускника спеціальності право Новокаховського гуманітарного інституту (2014 р.).

              Нині Іван Сергійович, а ще 10 років тому просто Ваня довго не вагався з вибором професії – впевнено і цілеспрямовано вступав до НГІ як до кращого ВНЗ у сфері підготовки юристів на півдні України. І зізнаємося чесно, з вибором фаху та навчального закладу юнак не помилився. Адже, вже з перших місяців навчання на амбітного студента звернули увагу викладачі й практичні фахівці сучасної юриспруденції. Довгі наукові дискусії, аргументовані роз'яснення в сфері судочинства, професійні поради та компетентний викладацький супровід в опануванні слова закону, а найголовніше – віра й підтримка молодого таланта мастодонтами права зміцнили віру Івана у себе та зробили його висококласним спеціалістом.

              Омріяний червоний диплом юриста й потужні наукові знання дозволили наполегливому Івану зробити впевнені перші кроки на професійній ниві, а в рідній alma-mater зарекомендувати себе в новій ролі – викладача кафедри й юриста-практика. За кілька років Іван Сергійович очолив Каховський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, але й на цьому не спинився. Цього року він пройшов багатоетапний конкурсний відбір, виявився кращим із сотень бажаючих та офіційно посів посаду юриста Кабміну України.

              Новокаховський гуманітарний інститут щиро пишається своїм випускником та зичить нових професійний звершень і здобутків у сфері права!

DSC04519

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати