Новокаховський гуманітарний інститут Університету "Україна" здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" і "магістр" за денною та заочною формою навчання за спеціальностями:

Для юнаків та дівчат – офіцерське звання на військовій кафедрі.

Новокаховський гуманітарний інститут

До 206-ої річниці Дня народження Тараса Шевченка – символа української нації та автора безсмертних творів, що стали візитівкою української літератури Новокаховський гуманітарний інститут сповнився атмосферою кобзаревого слова. Проте, на відміну від попередніх років, нині відділ виховної роботи вирішив діджиталізувати свято, запропонувавши інфографічну концепцію.

    Яскрава, інформативна та легка для сприйняття форма подачі життєвого і творчого шляху Кобзаря стала приємною несподіванкою для студентів. Адже ключові дати, події, історичні повороти долі письменника, а також згадки про безсмертні сюжети його творів та образи головних героїв, що полюбилися народу століття тому – викладені коротко та структуровано завдяки інфографіці, чекали на студентів на всіх комп'ютерах інформаційного центру, робочих столах працівників інституту, а також у вигляді презентацій, що транслювалися в фойе навчального закладу в шевченківські дні.

   Ось таким вийшов сучасний день народження безсмертного Кобзаря.

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати