Друк

Підсумки літературно-дослідницького конкурсу «Воїни світла серед нас» (за твором Максима Петренка «Спокійної ночі)»)

Відповідно до плану виховної роботи Новокаховського гуманітарного інституту, з метою залучення студентської молоді до знайомства із сучасними творами української літератури, присвячених переламним моментам вітчизняної історії, виховання загальнолюдських та патріотичних цінностей, а також підтримки творчо обдарованої молоді, протягом жовтня-грудня 2019 року тривав літературно-дослідницький конкурс «Воїни світла серед нас».

      Студенти, що бажали взяти в ньому участь, мали прочитати твір викладача Університету «Україна», а в недалекому минулому - добровольця Майдану Максима Петренка під назвою «Спокійної ночі», присвячений буремним подіям Революції Гідності та солдатським будням в зоні АТО.

     Задача була не з простих – дослідити й проаналізувати висвітлення в літературному творі мотиваційної сфери героїв-добровольців Майдану. І варто зазначити, що впоралися студенти на відмінно! Адже, подані есе від студентів-психологів, не тільки яскраво демонстрували рівень їх знань з проблем мотивації поведінки та діяльності людини, але й свідчили про високу ступінь патріотизму й свідому громадську позицію молоді.

     В підсумку творчий п'єдестал виглядав наступним чином:

     І місце – Шиян Ірина

     ІІ місце – Гранченко Катерина

     ІІІ місце – Новицький Кирило.

     Всі є студентами ІІ курсу спеціальності «Психологія». Вітаємо переможців!

,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати