Друк

Іміджеві лекції з клінічної психології

Будучи сучасним навчальним закладом, зорієнтованим на повсякчасне застосування прогресивних технологій організації аудиторних занять студентів, Новокаховський гуманітарний інститут не оминає можливості залучити до освітнього процесу кращих з кращих. Саме з цією метою в останню п'ятницю жовтня було організовано зустріч студентів-психологів з креативним науковцем, досвідченим освітянином й просто чарівною жінкою - кандидатом психологічних наук Ляшко Вірою Віталіївною.

      В ході проведення іміджевих лекцій студенти молодших курсів в доступній формі ознайомилися з місцем клінічної психології в системі медичних наук й зрозуміли компетенції діяльності клінічного психолога, а старшокурсники – мали змогу поглибити свої знання з класифікації психотичних розладів й причин найрозповсюдженіших форм патологій.

     Демонстрація авторських презентаційних матеріалів й гармонійно побудована дискусійна модель подання матеріалу зробили процес оволодіння знаннями максимально приємним та результативним.

     Тож, з вдячністю констатуємо, що ця зустріч стала ще однією віхою на цікавому шляху партнерства Університету «Україна» з науковцями області. Далі – буде!

1

2

 

,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати