Друк

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ - 2019

«Козацькому роду нема переводу», - свідчить народний фольклор. В рамках НГІ з цією думкою цілком погоджуються й, ба більше, - передають знання козацьких традицій й почуття шани до славетних українських воїнів підростаючому поколінню. Саме з цією метою напередодні Дня українського козацтва й Дня захисника України в актовому залі інституту відбулася зустріч студентського активу й координаторів Музею козацтва з першокласниками ЗОШ №10 міста Нова Каховка.

   В ході зустрічі діти мали змогу довідатися цікаві історичні факти від студентів-друзів козаків, перевірити свої знання в інтелектуальній вікторині, позмагатися на швидкість й спритність в конкурсах та іграх, а головне – на власні очі побачити справжнього козака і насолодитися його трюковим виступом з шаблею. (Для довідки: Никоноров Гордєй – нині студент ІІ курсу інституту спеціальності «Психологія» з 7 років входить до козацької общини Півдня України й Причорноморського регіону.)

  По закінченню розважальної частини на маленьких гостей чекала екскурсія музеєм, спільна фото-сесія з організаторами заходу та солодкі смаколики-гостинці.

  Впевнені, що такі анімаційні патріотичні заходи надовго запам'ятаються дітям й викликатимуть жагу до подальшого вивчення історії рідної землі.

1

2

3

4

5

6

у,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати