Друк

Подорож до Асканії-Нова

Наскільки ж прекрасна та мальовнича природа восени. Скільки поетів, композиторів та художників описували мовою своїх робіт всю її красу. У які кольорові барви одягаються дерева. Опале листя розфарбовує остигнуту землю в жовтий, помаранчевий та червоний кольори, намагається зігріти її, готує до холодного подиху зими. Природа притягує до себе відвідувачів - і старих, і молодих.

    Ось і нам, студентам Новокаховского гуманітарного інституту, завдяки нашому ректору Севрюкову Георгію Івановичу, випала нагода побачити прекрасний Ботанічний сад в Асканії Новій. Здавалося, що ми потрапили у справжню казку. Настільки були зачаровані, що аж перехоплювало подихи. Ми мандрували осіннім Раєм в Херсонській області, милувалися золотими барвами дерев. Неначе загипнотизовані погляди студентів видавали їхні враження. Осінь як композитор, тільки послухайте її мелодїї...

   "Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна - це те місце, в яке закохуєшся з першого погляду" - сказала студентка 3 курсу. Окрім дендрологічного парку нашими серцями також оволодів зоопарк зі своїм Всеукраїнським надбанням. Нас зустрічали пави, демонструючи свої розкішні хвости." А чорні та білі лебеді увімкнули в мені романтику" - промовив замріянний студент.

    Одним словом, ця подорож залишиться в наших спогадах назавжди. Це не просто "приїхав-подивився-поїхав". Це "побачив-відчув-прожив",адже Асканія-Нова - це восьме чудо світу, справжня перлина Херсонської області.

 1

2

3

4

 

у,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати