Друк

Юристам «України» присвячується

Календар професійних свят в Новокаховському гуманітарному інституті щороку майорить унікальними подіями, які за 20 років існування навчального закладу вже стали традиційними й завжди очікуваними. Цього разу естафету кафедральних урочистостей з нагоди професійного свята після комп'ютерників перейняли студенти-юристи інституту.

     Саме 8 жовтня Україна вітає тих, хто присвятив себе вивченню права, служінню праву та його захисту. З цієї нагоди до студентів-юристів на робочу зустріч завітали найдосвідченіша суддя Новокаховського міського суду Херсонської області Сапронова Лариса Володимирівна (має загальний трудовий стаж понад 30 років, з них безпосередньо на посаді судді – 22 роки), а також найвідоміший прокурор Херсонщини – П'ятигорець Павло Васильович, який понад 15 років очолював районні відділи прокуратури в області.

     Формат зустрічі передбачав поділ досвідом, обговорення сучасних законодавчих ініціатив та їх вплив на гармонізацію українського законодавства з європейським, аспекти надання безоплатної правової допомоги, а також обговорили ймовірні форми створення дієвих інституцій з протидії корупції.

 

1

2 
3
 4
 
 
у,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати