Друк

Настя, вперед!

Чарівна й така справжня, тендітна й незламна, сильна духом й тверда в своїх намірах прославити Нову Каховку й рідну alma-mater на спортивній арені. Це вона – наша Анастасія Максимова, студентка ІІ курсу спеціальності «Психологія». Незважаючи на нозологію, Настуся ще змалечку закохана в спорт. Бочча – це її пристрасть впродовж останніх років. Тож, наразі вона бере участь у Кубку України з бочча серед спортсменів з ураженням ОРА та ВРФР, що проходить в місті Одеса у період з 25 по 29 вересня.

    Вся Нова Каховка спільно з Новокаховським гуманітарним інститутом вболіває за Настю та бажає гарних результатів й «слухняних м'ячів».

     Для довідки: Бочча – спортивна гра на влучність й точність. Спортсмену необхідно наблизити найбільшу кількість своїх м'ячів (червоних або синіх у кількості 6 штук) до білої кулі – джек-болу. Гра розгортається на корті площиною 12,5м*6м.

     З 1984 року бочча входить до програми Паралімпійських ігор, а її правила відрізняються лише в залежності від категорій гравців й ступеню важкості розладів їх опірно-рухових апаратів.

    1

2

3 

 
у,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати