Друк

День студента – 2018

Якщо запитати у будь-якого студента, який день у навчальному календарі є найулюбленішим, більшість, не замислюючись, відповість: «День студента!» І причин тому багато. По-перше, на відміну від особистого дня народження, це свято стосується всіх друзів з інституту. По-друге, викладачі цього дня по-доброму вибачають студентську непідготовленість до свого предмету, адже розуміють це й гамірний та піднесений настрій молоді. А по-третє, коли ще випаде нагода пожартувати й поспілкуватися «без краваток» з міським головою?
Адже цьогорічне святкування Дня студент ознаменувалося не тільки урочистими вітаннями від осіб, дотичних до студентського руху, але й приємними несподіванками й дарунками.
 
Так, кращим студентом НГІ, що отримав персональну разову стипендію від міського голоси став Ніколаєв Юрій, студент ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А старший викладач кафедри соціально-правових та гуманітарних дисциплін Юрченко Сергій Семенович був нагороджений цінним подарунком (сенсорним мобільним телефоном) як незмінний куратор студентського руху «України».
 
Задоволені та щасливі, з гарним настроєм та в колі друзів студенти НГІ продовжили святкування на міській дискотеці, куди були запрошені відділом у справах дітей, сім’ї , молоді та спорту.
1 
 
2 
 
3 
 
у,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати