Друк

Кращі юристи всіх поколінь в НГІ

На початку жовтня юристи України відзначають своє професійне свято. Новокаховський гуманітарний інститут, перший набір студентів до якого відбувся у 1999 році саме за напрямом підготовки «право», традиційно не лишається осторонь урочистих заходів 8 жовтня.
Зокрема, цьогоріч формат святкування Дня юриста був чи не наймасштабнішим. З самого ранку фойе майоріло плакатами, вітальними лмстівками, інформаційними буклетами про правничу діяльність наших юристів. Зусібіч тільки й лунали поздоровлення між майбутніми колегами та від студентів інших спеціальностей на адресу майбутніх правозахисників.
В свою чергу, оргкомітет з викладачів кафедри соціально-правових дисциплін провів профільну наукову вікторину з-поміж студентів I-IV курсів, аби обрати кращого знавця права на студентських потоках.
Та ключовою подією цього дня стала зустріч студентів НГІ з випускниками-юристами та очільниками правових структур, що завітали в цей день до вишу аби поділитися досвідом та дати відповіді на хвилюючі питання молодих здобувачів вищої освіти. Так, до участі в дискусійній панелі з питань можливостей та перспектив роботи в юридичній сфері України долучилися: начальник слідчого відділу Новокаховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області Ілічко Володимир Миколайович, прокурор з 25-тирічним досвідом роботи П’ятигорець Павло Васильович, успішний приватний нотаріус – Сушко Сергій Вікторович та випускник НГІ, а нині – начальник Новокаховського бюро правової допомоги Гладишенко Іван Сергійович.
Безліч цікавих питань, виступи успішних випускників НГІ, презентація системи консультативної допомоги населенню та баз практик для студентів спеціальності «право», а також запитання і відповіді від провідних фахівців галузі зробили день 8 жовтня по-справжньому пізнавальним, корисним та мотивуючим на великі звершення в світі законів.
 
h1 
 
h2 
 
h3 
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати