Друк

Форум Молодіжних лідерів – 2018

29 вересня в Новій Каховці відбувся Форум Молодіжних Лідерів, в якому брали участь молодь, організації, які захищають інтереси молоді, освітні заклади, представники влади і громадськість. Не обійшлося і без представників Новокаховського гуманітарного інституту.
Так, студенти НГІ мали можливість особисто познайомитися із запрошеними спікерами, котрі поділилися своїм досвідом й здобутками, а також розповіли як досягнули висот в кар’єрі та політичній діяльності та зуміли згуртувати навколо себе великі команди й стати їх лідерами.
Зокрема за темами учасники Форуму почули про таке:
Максим Черкашин – «Як створити фестиваль з міжнародним визнанням: від ідеї до європейського визнання». Про фест «Файне місто», котрий від студентської ініціативи виріс у велику щорічну подію європейського рівня.
Василь Томчишин – «Як будучи студентом встигати робити фестивалі, проекти з Евросоюзом і будувати кар’єру в агро-холдингу». Про те, як будучи студентом встигнути вийти на рівень, коли ти права рука директора і керівник проектів.
Ганна Вишнякова – про мотивацію і філософію лідерства.
Павло Шелухін розповів про досвід роботи Молодіжних центрів в містах України, реалізації молодіжних ініціатив, проектів та цікавого дозвілля.
Лук’янова Людмила поділилася тим, як легко зробити своє життя цікавим та повним вражень, а саме про:
– Креативний простір HUBWAY – завжди на шляху до розвитку.
– Як поїхати до іншої країни майже безкоштовно.
– Чому класно бути в громадській оранізаціїї або молодіжній ініціативі?
– Як знайти ГО до душі та не загубитися.
– Міжнародні програми для студентів та молоді.
– Лайфхак з подання резюме та мотиваційного листа.
Тож, віримо, що це лише початок і амбітні задуми студентства знайдуть гідне місце серед проектів, створених на користь рідного краю й України.
 
plakat 
 

Бувають ЗУСТРІЧІ, які запам’ятовуються надовго. Бувають ПОДІЇ, які назавжди змінюють світогляд. Бувають ЛЮДИ, чий посил та роль в суспільстві значно ширші за загальноприйняті межі.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати