Друк

Новий навчальний рік в НГІ стартував вдало!

Коли велика родина Університету «Україна» поповнюється новими яскравими особистостями, це завжди свято й радість. А коли це ще й знайомство з галасливими, проте вже такими вмотивованими першокурсниками, то душу сповнюють відчуття вдячності за довіру та велика відповідальність за майбутнє нашої держави.
Так, 3 вересня в Новокаховському гуманітарному інституті стартував новий 2018-2019 навчальний рік. Вкотре урочисті заходи тісно перепліталися з по-справжньому родинною гостинністю й привітністю адміністрації ВНЗ. Напутні слова та вітання з початком важливої віхи в становленні професійної майстерності молоді надихали й налаштовували всіх присутніх вже з перших хвилин на опанування нових висот освітянського Олімпу. А святковий настрій створювали запальні танці, жваві українські пісні та іскристий гумор студентської команди КВК.
Тож, можемо сказати, що як серйозний, так і по-студентські живий прийом першокурсників забезпечили атмосферу справжньої родини, де один за всіх та всі за одного! Віримо: разом ми сила!
 
h1 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати