Друк

«Кордон Європи» починається в НГІ

З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом з назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.
Оминути увагою такий цікавий проект студенти НГІ просто не змогли. Тож, другокурсник напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Сабіт Агалієв.
В рамках проекту протягом двох місяців учасники проходитили інтенсивне навчання з різних тем від тренерів зі всієї України і потім протягом 4 місяці з менторською підтримкою мають втілювати власні проекти. Ми віримо, що створена команда молодіжних лідерів – це майбутне Таврії і ми покладаємо великі надії на те, що і молодь спроможна змінювати світ навколо себе. В проекті заплановані обмінні поїздки, втілення мікро-проектів та багато цікавих сюрпризів для тих, хто через проект стане агентами проєвропейських змін в найближчому майбутньому
Проект виконується за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу http://ec.europa.eu/europeaid
Пітчинг проектів молодих лідерів Таврії відбудеться 5 червня о 15:30 за адресою пр.Дніпровський, 23 (І поверх, конференц-зал). Запрошуємо всіх підтримати проект Сабіта!
 
h1 
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати