Друк

Перша урочиста екскурсія Музеєм козацтва

18 квітня в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбулася перша урочиста екскурсія до Музею козацтва, який днями відкрився в навчальному закладі.
На урочистості з цієї нагоди запросили директорів міських шкіл і вчителів історії, представників технікумів і училищ, ззавідувача міськво. Також були присутні міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, керуючий справами виконкому Василь Акуленко.
Після привітальних слів ведучих очільник міста звернувся до студентів і усіх присутніх. Основним посилом месседжу стали слова про те, що без знання минулого – немає майбутнього.
Ведучі запропонували усім взяти участь в інтелектуальній вікторині, питання якої стосувалися історії козацтва. Виявилося, що найбільше у цій царині знав Василь Акуленко (в минулому, випускник інституту), за що отримав з рук ректора «України» Георгія Севрюкова рідкісну книгу.
Вірші про козацьку славу декламував студент 4-го курсу Павло Бакал, а сучасну пісню про Україну виконала Марина Ступай.
Після закінчення урочистої частини старший викладач кафедри соціально-правових та поведінкових наук Сергій Юрченко детально ознайомив усіх з експонатами.
Тож не пошкодуйте часу і завітайте до музею! Знайдете дуже багато цікавого!
 
Матеріали про подію містяться за посиланнями:
 
h1 
 
h2 
 
h3 
 
h4 
 
h5 
 
h6 
 
h7
 
h8
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати