Друк

Завжди раді допомогти

Зустріч зі школярами – явище завжди хвилююче, проте й приємне водночас. Адже поділитися інформацією про рідну alma-mater, згадати цікавинки студентського життя та розказати історію власного навчання справа вкрай корисна й потрібна. Тож, дуже приємно, коли студентів та представників інституту запрошують до участі у класних годинах для одинадцятикласників.
Завітавши до випускного класу Новокаховської ЗОШ №10, відповідальний секретар приймальної комісії Щедріна Марина Анатоліївна дала остаточні роз’яснення щодо роботи в персональних електронних кабінетах абітурієнтів, пояснила умови занесення персональних даних вступника до ЄДЕБО та оголосила строки вступу до вищів України.
Декан факультету Пшенична Марія Володимирівна розповіла про напрямки підготовки та працевлаштування випускників вишу, здобутки та досягнення кожної з кафедр інституту, а також навела приклади вражаючих звершень в напрямку опанування кар’єри студентів останніх років.
Не бажаючи відпускати гостей, школярі задавали ще багато суспільно-політичних питань, цікавилися про молодіжну політику регіону та участь представників інституту в її реалізації. А оскільки тем для розмов дуже багато, то й зустріч ця була не останньою, адже вже в квітні учні завітають до інституту зі зворотнім візитом.
  h2
 h1
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати