Друк

Кращий легкоатлетичний забіг року – благодійний!

«Ялинонько, гори!» Креативна назва для спортивного заходу? Звісно! А пробігти півмарафонську дистанцію у 21 кілометр 31 грудня? Шалено! Але, хіба не так: із запалом і натхненням треба завершувати рік?
 Легкоатлети нашого краю завжди вміли дивувати та красиво фінішувати, але влаштований новорічний забіг під назвою «Ялинонько, гори!», що припав на останній день 2017 року без сумніву виявився найцікавішим як за ідеєю, так і за метою організації. Адже покинути всі домашні справи, приготування подарунків та прикрашання оселі в передноворічні години заради благодійної мети – під силу лише найкращим з нас!
А мета забігу насправді висока та гуманна – зібрати кошти задля допомоги дитячому інфекційному відділенню Новокаховської лікарні у купівлі термостату, без якого обробка матеріалів аналізів пацієнтів є неможливою. Тож, особливо приємно, що випускник НГІ, а нині – викладач кафедри інформаційних технологій Дмитро Маринич одним з перших відгукнувся на цю пропозицію від спортивного клубу «К2» та став невід’ємною частиною цієї події. Підтримати його прийшли студенти та друзі, які запалені ідеєю легкоатлетичної єдності виявили бажання приєднатися до спортсменів-волонтерів вже з найближчого спортивного свята!
В народі кажуть: «Як зустрінеш новий рік, так його і проведеш». А ми, в свою чергу, віримо, що 2017 рік був для Новокаховського гуманітарного інституту цікавим і щасливим, а отже й 2018 має бути не гіршим, а тільки кращим й ще більш результативнішим!
 
З Новим роком!
 
h1
 
h3
 
h2
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати