Друк

Казкові пригоди студентів НГІ

Не зважаючи на вік, кожен з нас мріє опинитися у казці. Тому, волонтерський відділ студентського самоврядування НГІ навіть не замислювався з приводу того, в якому форматі провести святкові заходи для дітей з родин учасників АТО. На думку студентів, малеча має на все життя зберегти віру в дива, тож постанова новорічної казки дозволить зробити цей перший крок у напрямку відкриття душі та серця добру всім маленьким українцям. Тож, 15-го грудня в святково прикрашеному холі каховського будинку культури «Меліоратор» за участю студентів НГІ запанувала атмосфера новорічного дива. Адже перед малюками постали улюблені та добре відомі всім казкові персонажі: бабуся Зимушка-зима (постійний партнер волонтерських заходів НГІ, голова ГО «Солідарна Україна» Решетова Людмила Анатоліївна), красуня Мальвіна (Валерія В'юнова – студентка І курсу напряму підготовки «Право»), веселий Буратіно (Владислав Соболь – студент 4 курсу напряму підготовки «Психологія»), бешкетний кіт Базиліо (Євген Федоренко – студент 3 курсу напряму підготовки «Право»), хитрюща лисичка Аліса (Марина Спутай – 4 курс спеціальності «Право») та символ Нового року Собачка Мрія (Маргарита Стрельнікова – 1 курс напряму підготовки «Право»). Разом з героями постановки діти й дорослі виконували завдання, співпереживали в боротьбі добра над злом та щиро раділи спільній перемозі.
 Коли ж наприкінці свята до дітей прийшов Дід Мороз (Андрій Вертій – студент 4 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит») та його онука Снігуронька (Маргарита Стрельнікова) аби привітати малечу з наступаючим Новим роком та пригостити дітлахів смачнющим пирогом – радості й захвату не було меж. Разом із гостями вони водили хороводи навколо ялинки та грали в зимові ігри й зимовий календар іменинників, розважалися на красивому замку-батуті та вкотре повторювали гасло «Дива трапляються з тими, хто в них вірить!»
Тож, і ми не втрачаємо віри в дива та зичимо всім друзям Новокаховського гуманітарного інституту лише казкового настрою!
 
h1
 
h2
 
h3
 
h4
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати