Друк

Волонтерський загін НГІ на варті святкового настрою

Поки дорослі метушаться у передноворічних клопотах, а українські родини складають плани на проведення незабутніх зимових канікул, дітки з Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів мріють просто про увагу та невелику кількість душевного тепла в холодні зимові будні. Тож лялькова вистава від студентського активу інституту виявилася як ніколи доречною, аби підняти настрій маленьким вихованцям Центру.
 Зустріч дітлахів з казкарями та ляльководами-студентами пройшла надзвичайно тепло. Герої двох найпопулярніших та зрозумілих всім дітям казок «Теремок» та «Зайчикова хатинка», об’єднані одним адаптованим сценарієм, змогли подарувати малюкам яскраві хвилинки незабутньої радості. Тож, вистава вдалася на славу! Дітки пізнавали всіх звірів: і зайчика, і сірого вовчика, і ведмедика, і жабку, і бабусю з дідусем, а також засудили хитру лисичку, проте згодом все ж подружилися з нею. Після вистави кожен з присутніх міг відчути себе актором, адже примірявши на руку ляльку, встояти і не погратися нею в театр було вже неможливо.
Коли бачиш такі щасливі дитячі очі, стає розумілим, що зроблено правильну справу. Діти імітували писк мишки, гавкіт собачки, рев ведмедика, стрекотання жабки... Діти бавилися, а дорослі раділи за них. Всі вихователі разом зі студентами розважали своїх вихованців та спільним рішенням було вирішено, що подібні лялькові вистави мають обов’язково стати доброю традицією заради посмішок якомога більшої кількості дітей.
 
h1
 
h2
 
h3
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати