Друк

Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»

Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом вчителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту. Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.
І в цьому змогли переконатися мешканці пгт Новотроїцьке Херсонської області. Адже, разом з адміністрацією НГІ на профорієнтаційну зустріч з випускниками місцевих шкіл приїхав і їх земляк, випускник Новотроїцької загальноосвітньої школи №1 Дмитро Маринич. Він залюбки поділився зі школярами історією зі свого життя та розказав, як після закінчення школи обрав для навчання Новокаховський гуманітарний інститут, як здобувши диплом бакалавра з комп’ютерної інженерії, не зупинився на досягнутому, а продовжив навчання в магістратурі, по закінченні якої влаштувався на роботу викладачем інформатики в Новокаховській школі №1 та вже сам навчає студентів рідного інституту інформаційним технологіям, працюючи в НГІ за сумісництвом.
Такий «живий приклад» повернення до школи випускника, який зміг знайти своє місце в житті та реалізувати себе за покликанням в обраній професії надихнув школярів краще за будь-які протокольні коментарі. Тож, дана профорієнтаційна зустріч носила більше характер спогадів земляків та дискусій з порадами на майбутнє як то кажуть «з перших вуст». А керівництво НГІ вкотре змогло наочно переконатися в тому, як рік за роком інститут змінює на краще долю юнаків та дівчат з різних куточків рідного краю.
 
h1
 
h2
 
h3
 
h5
 
h6
 
h7
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати