Друк

Здоровий приклад наставника

Ні для кого не секрет, що Новокаховський гуманітарний інститут – це навчальний заклад, що закоханий в спорт. Політика адміністрації й профільного відділу виховної роботи за всі роки існування «вишу» ніколи не змінювалась по відношенню до студентів-спортсменів: «Їм шана і слава на довгі роки, хай прикладом будуть для інших вони!»
 Приємно констатувати, що окрім загальноінститутського визнання та підтримки студентів, які демонструють високі персональні досягнення в спорті, таке ж серйозне ставлення можна спостерігати й по відношенню до популяризації здорового способу життя серед всієї студентської молоді НГІ. Так, починаючи з перших занять з фізичного виховання, які нагадують підготовку кадрів до олімпійського резерву, студенти НГІ опиняються не в душному маленькому спортивному залі, а в центрі міста на славетному стадіоні «Енергія» та мають змогу працювати над своїм тілом й духом під керівництвом кращих тренерів сучасності.
Однак, приводом для гордості цього разу стали спортивні успіхи викладача кафедри інформаційних дисциплін Дмитра Вікторович Маринича (в минулому – випускника нашого інституту).
8 жовтня цього року він кинув виклик собі та прийняв участь в міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2017. І хоча це був перший забіг на дистанції 42 км, він продемонстрував високі результати – прибіг 156-м з-поміж 1144 спортсменів з усієї України. Здобувши третій розряд в марафоні, Дмитро Вікторович не зупиняється на досягнутому, а будує амбітні плани на майбутнє: «Марафон – це можливість випробувати та здолати самого себе, насолодитись спортом у його чистому виді. Я щиро радію можливості зустріти однодумців, поспілкуватися із новими та старими друзями. А головне, кожен мій забіг – це чергова спроба перевершити самого себе. Поки що перемагає спорт та я не здаюся!»
Ми вітаємо викладача Маринича з черговим спортивним звершенням, радіємо його успіхам та зичимо лише перемог на нових й цікавих спортивних дистанціях!
 
1
 
2
 
3
 
4
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати