Друк

Викладацький «Оскар» вручено

Гамірне та емоційне, по-осінньому яскраве й тепле свято на честь педагогів відбулося в НГІ останньої п’ятниці вересня. Насичена вітальна програма з самого ранку нагадала всім студентам й викладачам про наближення особливого дня – дня шани й вдячності, захоплення та любові до представників чи не найважливішої професії людства – Дня працівників освіти.
 Галерея святкових плакатів з найкращими побажаннями підняли настрій викладачам з перших хвилин перебування на своєму робочому місці, а святковий концерт після другої пари взагалі не лишив байдужим нікого. Адже, що може бути кращим, за почуте сердечне «Дякуємо!» від своїх вихованців-студентів? Гумористичні номери та мініатюри, національні вітання та авторські твори, пісні та відео-презентації на честь свята потішили всіх присутніх в залі. А слова вдячності та привітання на адресу ректора від студентів 4-го курсу розчулили всіх до сліз.
Проте найбільшим сюрпризом виявилася церемонія нагородження викладачів премією «Оскар», в якій переможців за різними номінаціями («Кращий куратор», «Найдобріший викладач», «Найвимогливіший викладач», «Універсальний викладач», «Викладач-легенда», «Викладач-кумир», «Викладач-авторитет») обирали всією студентською спільнотою. Тож, свято минуло, лишивши по собі добрі спомини та закарбувавши в пам’яті професорсько-викладацького складу НГІ приємні згадки на довгі роки.
 
 
 h1
 
 h2
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати