Друк

Відкриваємо молодіжний бізнес? Легко!

З таким багатообіцяючим посиланням звернулися до студентів та гостей спікери навчального тренінгу «Відкриття та ведення підприємницької діяльності» 14-15 вересня, що проходив на базі Новокаховського гуманітарного інституту.
Так, завдяки багаторічній дружбі Університету «Україна» та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (керівник - Ярмій Павло Олексійович), проведення подібного молодіжного навчально-пізнавального проекту стало можливим вже на самому початку навчального року.
 
h1 
 
h2 
 
Отже, 2 повні робочі дня, 16 годин активної роботи в форматі мозкового штурму, вичерпні та оперативні консультації провідних фахівців з юридичних і бухгалтерських питань, маркетингу, майстер-клас з ораторського мистецтва й безліч практичних порад і рекомендацій, - все це сприяло тому, аби ініціативні та талановиті юнаки й дівчата отримали реальну можливість створити й практично реалізувати власну бізнес-ідею на основі вірно складеного бізнес-плану.
Натхнені мотивацією діяти, окрилені підтримкою професійних експертів-підприємців та почувши схвальні відгуки від заступника міського голови Нової Каховки Сироватки Володимира Миколайовича, близько 40 студентів, починаючих підприємців та гостей з Херсону й навіть Донецьку (нині біженці, що мешкають в Новій Каховці) за 2 дні встигли розробити та презентувати свої унікальні ідеї.
 
 h3
 
 h4
 
При цьому особливу увагу заслужили соціально-орієнтовані проекти, такі як: створення першої на Півдні України майстерні по ремонту слухових апаратів, відкриття зоо-кафе, вдосконалення електромобільних конструкцій вітчизняного виробництва та розробка інклюзивного туристичного продукту для проведення екскурсій Херсонщиною.
Приємною несподіванкою та вражаючим бонусом для учасників тренінгу стало те, що найкращі бізнес-плани будуть презентовані на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» та змагатимуться за право здобути фінансування від провідних фінансових установ України. Непоганий старт для молодіжного бізнесу, чи не так?
 
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати