Друк

Свято з користю: від студентів – воїнам України

Нам уже 18 років! Новокаховський гуманітарний інститут відсвяткував чергову знаменну дату в своїй історії. 18 років перемог і здобутків, 18 років звершень і виправданих сподівань, 18 років прагнень стати ще кращими, досконалішими, улюбленішими студентами. І без перебільшення можна сказати, що нам це вдається!
З року в рік кількість вдячних випускників НГІ зростає, матеріально-технічна компонента забезпечення освітнього процесу вдосконалюється, а професійна майстерність професорсько-викладацького складу стає ще більш орієнтованою на високі європейські стандарти. Незмінним лишається єдине – безмежна любов до студентів та небайдужість до майбутнього України.
 В цьому контексті особливо приємно відзначити, що на честь свята студентська спільнота всіх філій Університету «Україна» на чолі зі студентською радою Новокаховського гуманітарного інституту самоорганізувалися і зібрали кошти для потреб воїнів АТО, які будуть нести службу на сході, захищаючи територіальну цілісність України.
«Ми розуміємо, що в період нестабільності і небезпечної військової ситуації на території України військовослужбовці, які захищають честь держави і всього народу, потребують матеріальної підтримки та професійної допомоги співвітчизників. Тому студенти користуються будь-якою можливістю, щоб бути максимально корисними в цій ситуації», - зазначив Президент студентської ради НГІ Дмитро Жерновий. «Ми віримо і вкладаємо свою «крапельку допомоги» в досягнення єдиної мети - нашої спільної перемоги!» - коментує Оксана Бєлаш, Президент ОСС Університету «Україна» (м.Київ).
 
h1
 
Так, завдяки спільним зусиллям студентів Університету вдалося зібрати 32 тисячі гривень, за рахунок яких були придбані предмети військового обладнання, що так потребували бійці «79 окремої десантно-штурмової бригади Миколаєва». І саме в день народження інституту (17 травня) в рамках роботи науково-практичного семінару, який об’єднав студентів всіх ТВСП «України» із рук президентів студентських рад Новокаховського та Київського інститутів Університету «Україна» цінні подарунки були передані відомій волонтерці регіону (а за сумісництвом, ще й студентці-заочниці НГІ третього курсу спеціальності «Право») Ользі Даниловій, яка особисто в той же травневий день передала їх бійцям в користування.
 
h2
 
Як підсумував ректор НГІ Георгій Іванович Севрюков: «Студенти розуміють, що їхня допомога - це маленька крапля в морі реальної потреби. Але ці гроші вони зібрали з вірою в те, що наші військові повернуться додому живими і здоровими».
Слава Україні! Героям слава!
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати