Друк

НГІ приймає науковців України

Підготовка провідних фахівців та вирішення актуальних проблем сучасності – ось ключові вектори, що визначають хід навчального процесу в НГІ. Так, в рамках святкування тижня науки в Україні, на базі НГІ 15-17 травня 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Економічні, політичні та соціально-психологічні виклики сьогодення».
Науковий захід об’єднав студентів і молодих науковців з різних куточків України, що представляли територіально-відокремлені структурні підрозділи Університету, зокрема: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій, Полтавський інститут економіки і права, Хмельницький інститут соціальних технологій, Вінницький соціально-економічний інститут, Житомирський економіко-гуманітарний інститут, Карпатський інститут підприємництва (м.Хуст), Дубенська філія та базова структура ВНЗ (м.Київ).
 
h1 
h2
 
Відкривали пленарне засідання ректор Новокаховського гуманітарного інституту Г.І.Севрюков, начальник науково-дослідної частини Університету «Україна» (м.Київ) Г.Ф.Нікуліна, проректор з наукової роботи та контингенту студентів В.Г.Корчагіна, декан факультету управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних дисциплін С.Л.Шаверський. Зазначивши величезну роль студентства як рушійної сили трансформації суспільства, «господарі» заходу вкотре підкреслили важливість наукової складової в контексті підготовки сучасних, освічених та інтелектуально свідомих громадян України. А присутній на семінарі міський голова Нової Каховки Коваленко В.І. підтвердив унікальність та прогресивність НГІ, доведену багаторічною співпрацею студентської спільноти з виконавчим апаратом міста.
Крім того, студенти мали честь послухати виступи метрів вітчизняної освітянської ниви – професорів Київського національного університету ім..Тараса Шевченка. Відповідно, з доповідями перед присутніми виступили:
- кандидат історичних наук, доцент, голова Київської обласної організації Національної спілки краєзнавців України (НСКУ) Савченко Григорій Петрович (тема виступу «Військово-патріотичні події 1917-1918 рр. на Україні: історичний аспект»);
- кандидат історичних наук, професор, міжнародний спікер (має досвід виступів перед представниками країн-членів НАТО в Брюселі) Павленко Валерій Михайлович (тема виступу «Сучасний міжнародний стан України – вплив історичної еволюції держави»);
- кандидат філософських наук, доцент, науковий керівник 23 соціологічних досліджень георелігійної ситуації в Україні Козленко Володимир Миколайович (тема виступу «Розкол православної церкви: причини та наслідки для суспільства»).
Крім того, вкрай важливу тему, а саме «Проблема прісної води в світі як екологічна основа соціальних потрясінь» висвітив в своєму зверненні до аудиторії директор Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій, доктор біологічних наук, професор В.І.Лисенко.
 
h3
 
З-поміж традиційних етапів проведення семінару, абсолютною несподіванкою для всіх стала ініційована Г.І.Севрюковим інтелектуальна вікторина, в межах якої студенти давали відповіді на цікаві та складні питання з історії України та формування національного руху. Автором найбільшої кількості правильних відповідей стала студентка Карпатського інституту підприємництва, яка на згадку про запекле інтелектуальне протистояння отримала від ректора НГІ цінний подарунок.
Після подібного роду неформального інтерактивного відступу від протокольної програми науково-практичного семінару, робота по секціям проходила жваво й багато тем викликали конструктивне обговорення й дискусії.
 
h4
 
h5
 
Тож, ми ще раз переконалися, що в епоху комп’ютеризації освітянського простору жорна інтернет-конференція не здатна замінити тієї ефективності живого спілкування, яку продемонстрував проведений в НГІ семінар.
В якості приємного бонусу за тривалу й плідну підготовку ґрунтовних доповідей та активну участь в роботі всеукраїнського наукового семінару студенти Університету «Україна» відвідали оазу Херсонщину – біосферний заповідник «Асканія-Нова». Таким чином, здобуті практичні результати семінару й незабутні враження від Херсонщини лишаться в серцях студентів ще на довго!
 
h6
 
h7
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати