Друк

Вітаємо іменинників

Травень – особливий місяць для Новокаховського гуманітарного інституту. Саме 17 травня 1999 року розпочалася історія нашого славетного навчального закладу - alma-mater, що навіки змінила долі школярів з провінції, давши можливість здобути якісну вищу освіту в рідному краї.
Проте нема літопису без головних героїв та людей, які цю історію творять.
1 травня святкує свій день народження видатна особистість, талановитий керівник і організатор, ідейний натхненник та беззмінний керівник Новокаховського гуманітарного інституту - Севрюков Георгій Іванович. Його активна життєва позиція та чітке бачення майбутнього не тільки надихають численні покоління студентів, а й заряджають на визначні здобутки весь трудовий колектив. Тож, щиросердно зичимо здоров’я на довгії роки, незгасаючого вогню в очах та серці, втілення мрій та нових звершень.
 
sevriukov
 
Цього року травень подарував особливий ювілей і чудовій жінці, шанованому колегами й студентами викладачу – Баєвській–Кіпрушевій Олені Леонідівні. Будучи першим заступником директора НГІ з моменту створення інституту, вона пронесла цю високу місію крізь роки й дотепер лишається правою рукою Георгія Івановича. Тож, побажання жіночого щастя, молодості, наснаги на майбутні перемоги перетинаються ще й привітаннями з нагоди вручення почесної грамоти міського голови з нагоди золотого ювілею.
 
h1
 
Віват, травневі іменинники! Тільки вперед, до нових звершень!
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати