Друк

З посмішкою по життю!

Студентське життя мінливе і непередбачуване, але завжди сповнене гарним настроєм і веселими ситуаціями. Тож, за усіх поколінь новокаховського студентства, жарти й дотепні розіграші були незмінною ознакою молодіжного руху гуманітарного інституту Університету «Україна».
Рухаючись з посмішкою по життю, студенти не могли оминути своєю увагою святкування Дня гумору. Здавалося б, чим можна здивувати сучасну молодь в день сміху? Але нашим активістам-винахідникам й вигадувати нічого не довелось. Цього річ 1 квітня стало випробуванням для професорсько-викладацького складу, які мали поділитися зі студентами найкумеднішими історіями зі свого студентського життя. Таким нетривіальним способом НГІ ще раз довів, що для прогресивного освітнього закладу немає меж і кордонів.
Викладачі залюбки згадували свої юнацькі розіграші, а студенти мали змогу порівняти студентські часи різних поколінь українців. Ось так, навіть жартуючи, родина Новокаховського гуманітарного інституту стає ще ближчою та міцнішою. Не дарма, ……. Казав: «Вміння жартувати та сміятися на собою – риса справжньої Людини з великим серцем, яке відкрите світу».

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати