Друк

Шевченківський березень в НГІ

Великий українець, стрижень національної культури, незламний борець та натхненник усіх поколінь українського народу, кращий син багатостраждальної української землі… Все це він, Тарас Шевченко.
До святкування 203-ї річниці з дня народження великого Кобзаря, студенти Новокаховського гуманітарного інституту взяли участь в цілому марафоні заходів та урочистостей.
Зокрема, 9 березня молодь навчального закладу разом з викладачами поклали квіти біля пам’ятника великому Кобзареві та відвідали Шевченківський концерт в Палаці культури.
 
h1
 
Крім того, студенти-старшокурсники долучилися до міжнародного флешмобу «Global Shevchenko», участь в якому об’єднала не тільки шанувальників творчості Тараса Григоровича з усіх регіонів України, а й представників з 25 країн світу. Тож, зібравшись в актовій залі НГІ, студенти п’яти спеціальностей одночасно продекламували його вірш «Мені однаково, чи буду…» із циклу поезій «В казематі».
Окрім того, талановиті студенти в рамках тижня українського слова в НГІ читали власні твори про любов до України, патріотизм і силу духу нашого народу. Отже, з впевненістю можемо сказати, що літературна спадщина Шевченка й крізь століття надихає українців до дій заради славного майбутнього, віри в краще, готовності відстоювати свої права та свободу. Шевченка дух – незламний і нестримний!

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати