Друк

Помічники Святого Миколая

      Зимові свята є найулюбленішою порою всіх дітлахів. Проте є родини, де мрії малечі так і лишаються нездійсненими через складні умови життя та особливий статус їх родин – неблагонадійні... Аби потішити саме таких малюків, студентство НГІ долучилося до благодійної акції «Помічники Святого Миколая», організованої волонтерами Каховщини. Зібрані іграшки, дитячі книжки, канцелярські набори для творчості, засоби особистої гігієни та солодощі обов'язково потішать дітлахів та подарують таку важливу рису як віра в казку. Адже, як відомо, дива трапляються там, де в них вірять!

 

Друк

Підсумки літературно-дослідницького конкурсу «Воїни світла серед нас» (за твором Максима Петренка «Спокійної ночі)»)

Відповідно до плану виховної роботи Новокаховського гуманітарного інституту, з метою залучення студентської молоді до знайомства із сучасними творами української літератури, присвячених переламним моментам вітчизняної історії, виховання загальнолюдських та патріотичних цінностей, а також підтримки творчо обдарованої молоді, протягом жовтня-грудня 2019 року тривав літературно-дослідницький конкурс «Воїни світла серед нас».

Друк

Цикл відкритих лекцій в НГІ

Відповідно до наказу №134 «Про затвердження і впровадження Положення про проведення та оцінювання відкритих занять науково-педагогічних і педагогічних працівників у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», 28 листопада відбулася відкрита лабораторна робота з дисципліни «Архітектура комп'ютера» старшого викладача кафедри інформаційних технологій Маринича Дмитра Вікторовича. Тема заняття була обрана максимально цікава – «Програмування портів введення/виведення мікроконтролера Arduino», що дозволило в межах роботи студентської групи на базі частково пошукових дій студентів отримати високий рівень знань та навичок.

Друк

Сяйво надій – 2019

Фінал XVII Студентського фестивалю творчості «Сяйво надій», що відбувся 26 листопада в Києві, традиційно об'єднав талановиту молодь з усіх територіально-відокремлених структурних підрозділів Університету «Україна».

Друк

Голодомор – незагоєна рана України

      Загальноміський мітинг, що відбувся суботнього ранку біля пам'ятної стели «Жертвам голодоморів в Україні 1932-1933 років», зібрав студентство та юнь Нової Каховки. Молодь Новокаховського гуманітарного інституту вшанувала пам'ять жертв тих важких часів та поклала квіти до меморіалу.

 

Друк

Шоста річниця Дня Гідності та Свободи… Україна понад усе!

 Урочистості та святковий концерт, присвячений шостій річниці Дня Гідності та Свободи відбувся 21 листопада в міському Палаці культури. Адміністрація та студентство інституту відвідали цей захід.

Згадали... Знову пережили... Зробили висновки...

Віримо в Україну та її світле майбутнє!

 

Урочистості та святковий концерт, присвячений шостій річниці Дня Гідності та Свободи відбувся 21 листопада в міському Палаці культури. Адміністрація та студентство інституту відвідали цей захід.

Друк

Перші наукові читання до Дня української писемності та мови

8 листопада в переддень традиційного для вшанування студентами й викладачами НГІ Дня української писемності та мови, факультетом управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних дисциплін інституту було проведено нетривіальний, дуже цікавий та незвичний для нашого навчального закладу науково-пізнавальний захід – відбулися перші наукові читання на тему «Українська мова в діалозі зі світовою культурою: історичний аспект та сучасні реалії».

Друк

Благодійний «цукерковий десант»

Можна довго точити суперечки довкола «гуманності Хеловіну», а можна за допомогою святкових студентських гулянь зібрати «цукерковий десант» смачних подарунків з благою й доброю місією – підсолодити життя малечі з багатодітної родини Каховки.

Друк

Осінній карнавал в НГІ

Як і більшість сучасної молоді, студентство НГІ полюбляє гучно й весело проводити дозвілля, жартувати одне над одним, проявляти креатив й давати волю своїй фантазії. А коли гуляння передбачають ще й зміну вбрання й вигадування чудернацьких костюмів – юнацтво вже не втримати, аж так їх кортить долучитися до веселощів.

Друк

Тренінг «Особистісні межі»

Добре, коли студенти інституту отримують в своєму навчальному закладі все те, заради чого вони сюди прийшли – знання, навички, професійні компетенції, індивідуальні настанови від викладачів та поради від справжніх корифеїв своєї справи. Однак, ще кращим є той варіант, коли на момент закінчення навчання, студенти вже є настільки сформованими особистостями й професійно підготовленими фахівцями, що здатні ділитися своїми знаннями й транслювати їх оточуючим.

Друк

Іміджеві лекції з клінічної психології

Будучи сучасним навчальним закладом, зорієнтованим на повсякчасне застосування прогресивних технологій організації аудиторних занять студентів, Новокаховський гуманітарний інститут не оминає можливості залучити до освітнього процесу кращих з кращих. Саме з цією метою в останню п'ятницю жовтня було організовано зустріч студентів-психологів з креативним науковцем, досвідченим освітянином й просто чарівною жінкою - кандидатом психологічних наук Ляшко Вірою Віталіївною.

Друк

Найсильнішого обрано

«Спорт навчанню не завада», - вирішили студенти й влаштували турнір з армреслінгу прямо посеред робочих жовтневих буднів. Так, в ході зустрічі в результаті запеклих протистоянь вдалося виявити найправнішого та найсильнішого студента з армреслінгу. Ним став майбутній юрист, а нині другокурсник Ярослав Варава. Друге й третє місце посіли відповідно Никоноров Гордєй та Новицький Кирило.

Друк

Подорож до Асканії-Нова

Наскільки ж прекрасна та мальовнича природа восени. Скільки поетів, композиторів та художників описували мовою своїх робіт всю її красу. У які кольорові барви одягаються дерева. Опале листя розфарбовує остигнуту землю в жовтий, помаранчевий та червоний кольори, намагається зігріти її, готує до холодного подиху зими. Природа притягує до себе відвідувачів - і старих, і молодих.

Друк

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ - 2019

«Козацькому роду нема переводу», - свідчить народний фольклор. В рамках НГІ з цією думкою цілком погоджуються й, ба більше, - передають знання козацьких традицій й почуття шани до славетних українських воїнів підростаючому поколінню. Саме з цією метою напередодні Дня українського козацтва й Дня захисника України в актовому залі інституту відбулася зустріч студентського активу й координаторів Музею козацтва з першокласниками ЗОШ №10 міста Нова Каховка.

Друк

Юристам «України» присвячується

Календар професійних свят в Новокаховському гуманітарному інституті щороку майорить унікальними подіями, які за 20 років існування навчального закладу вже стали традиційними й завжди очікуваними. Цього разу естафету кафедральних урочистостей з нагоди професійного свята після комп'ютерників перейняли студенти-юристи інституту.

Друк

Нагороди освітянам вручено

Не викликає сумнівів той факт, що краща винагорода для педагога – це успіхи його учнів. Викладачі НГІ завжди поділяли цю ідею, тому й привітати їх з професійним святом студенти вирішили творчо й креативно, демонструючи свої здобутки не тільки на науковій ниві, але й у мистецькому колі.

Друк

У витоків Нової Каховки

Флеш-моб до Дня міста прийнято й реалізовано! Зокрема, в рамках святкових заходів, присвячених 67-ій річниці з дня народження міста, студентство НГІ організувало колективний перегляд кінострічки «Поэма о море», знятої за сценарієм легендарного режисера, письменника, кінодраматурга, частого гостя й палкого шанувальника Нової Каховки – Олександра Довженка.

Друк

Настя, вперед!

Чарівна й така справжня, тендітна й незламна, сильна духом й тверда в своїх намірах прославити Нову Каховку й рідну alma-mater на спортивній арені. Це вона – наша Анастасія Максимова, студентка ІІ курсу спеціальності «Психологія». Незважаючи на нозологію, Настуся ще змалечку закохана в спорт. Бочча – це її пристрасть впродовж останніх років. Тож, наразі вона бере участь у Кубку України з бочча серед спортсменів з ураженням ОРА та ВРФР, що проходить в місті Одеса у період з 25 по 29 вересня.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати