Друк

День комп’ютерника і програміста в НГІ

Яке значення має число 256? Для пересічного студента – звичайнісінька цифра, нічого унікального. А от для студентів кафедри інформаційних технологій 256 = два у восьмому ступені = кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. А ще, саме на 256-ий день року припадає День комп'ютерника і програміста, який вони радо та головне наукомістко відсвяткували в рідному інституті.

Друк

Кіно-сезон 2019-2020 стартував!

     Якщо в одній відомій пісні є слова «музика нас зв'язала», то в Новокаховському гуманітарному інституті студентів всіх поколінь поєднує любов до сучасного кінематографу.

     Саме на перегляд кінострічки зібралися 12 вересня першокурсники в актовому залі інституту. Оминути цю подію не змогли й досвідчені активісти студентського руху. Тож перші знайомства, неформальний обмін враженнями та побудова спільних планів на найближчу перспективу в рамках студентського середовища пройшли успішно.

     Далі – буде!

у,
Друк

Посвята у студенти 2019

Хвилюючі й довгоочікувані, вирішальні й непередбачувані – такими є перші вересневі дні для юнаків та дівчат, що впродовж літньої вступної кампанії зробили свій вибір та подали документи до Новокаховського гуманітарного інституту, подолавши всі терени ЗНО й прохідних балів.

Друк

На Універсіаді-2019 в Неаполі Сергій Регеда виграв «срібло» у метанні молота

Сьогодні, 9 липня, у шостий медальний день XXX Всесвітньої літньої Універсіади-2019 в Неаполі (Італія) срібним призером став представник Новокаховського гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» легкоатлет Сергій Регеда.

     Як повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України, Сергій Регеда посів друге місце у метанні молота із результатом 74.27 метра, поступившись лише спортсмену з Туреччини – Озкану Балатачі (його результат – 75,98 метра).    

 
 
 
 
 
у,
Друк

Викладач-ультрамарафонець

Із вечора – до ранку, із 20:00 до 10:00 години тривав 100-кілометровий міжнародний ультрамарафон у Києві на Трухановому острові. Уперше в цих змаганнях взяв участь викладач Новокаховського гуманітарного інституту (кафедра комп'ютерної інженерії) Маринич Дмитро Вікторович. Він успішно подолав цю неймовірну дистанцію за 11 годин 44 хвилини 18 секунд. Зазначимо, що контрольний час забігу становив 14 годин, тож наш легкоатлет «зекономив» понад дві години й увійшов до числа найуспішніших учасників забігу.
      Щиро вітаємо нашого викладача й зичимо міцного здоров'я для нових спортивних досягнень!

    

 
 
 
 
 
у,
Друк

20-річний ювілей Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна»

17 травня відсвяткував свій 20-річний ювілей Новокаховський гуманітарний інститут ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» За ці 20 років свого життя, сповненого багатьма важливими подіями й цікавими зустрічами, інститут багато зумів досягти, багато чому навчитися і зробити вагомий внесок у розвиток не тільки Нової Каховки, але й всієї Херсонщини.

Друк

Ректора НГІ обрано головою Науково-технічної ради Нової Каховки

Вітаємо ректора НГІ, кандидата філософських наук, Заслуженого працівника освіти Украни Севрюкова Георгія Івановича з обранням головою Науково-технічної ради (далі – НТР) при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.
Будучи консультативно-дорадчим органом, НТР ставить собі за мету об’єднати зусилля, спрямовані на соціальний, економічний та культурний розвиток міста, всебічне сприяння науково-технічному прогресу, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення прав і свобод населення міста Нова Каховка.

Друк

В НГІ відбувся Відкритий чемпіонат Нової Каховки з шахів

Протягом двох тижнів, 16-17 та 23-24 лютого 2019 року, в Новокаховському гуманітарному інституті проходив чемпіонат міста Нова Каховка з шахів, присвячений Дню заснування міста Нова Каховка серед різних вікових категорій. Участь у змаганнях прийняли понад 120 учасників (юнаків та дівчат, чоловіків та жінок, а також ветеранів) з Берислава, Нової Каховки та Каховки.

Друк

Студентку-волонтера НГІ нагороджено відзнакою Президента України

Указом Президента України №14/2019 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України студентку магістратури Новокаховського гуманітарного інституту Чеснішу Ольгу Олександрівну за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.
Пишаємося нашою студенткою-магістрантом, патріотом, волонтером та просто людиною з великим серцем!
                                                                                                                            Адміністрація НГІ
 
у,
Друк

Результативні зустрічі

13 лютого 2019 року відбулася зустріч директора Новокаховського гуманітарного інституту Севрюкова Георгія Івановича з начальником Новокаховського управління соціального захисту населення Стоянчук Оленою Михайлівною.

Друк

Переможне «Свято надій»

Фестиваль студентської творчості для студентів з обмеженими фізичними можливостями вже в 16 раз відбувся в столиці нашої Батьківщини, місті Києві. Організатором унікального й по-справжньому феєричного свята є Університет «Україна». Тож, маючи можливість продемонструвати свої таланти на великій сцені в межах проведення завершального туру Фестивалю, до Києва відправилась студентка другого курсу спеціальності право В’юнова Валерія разом із заступником Президента студентського самоврядування НГІ Каріною Аслановою.

Друк

Всеукраїнські спортивні досягнення викладачів НГІ

Хто сказав, що спортивні змагання призначенні лише для студентів? Ні! Педагогічний колектив НГІ з цим категорично не погоджується. Так, днями в Києві відбувся Відкритий чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду «Вільна піраміда». Викладач кафедри соціально-правових дисциплін Михайлов Дмитро Олександрович, що в недалекому минулому сам був студентом НГІ та закінчив його з відзнакою, виборов абсолютну перемогу та посів І місце в абсолютному заліку.

Друк

День студента – 2018

Якщо запитати у будь-якого студента, який день у навчальному календарі є найулюбленішим, більшість, не замислюючись, відповість: «День студента!» І причин тому багато. По-перше, на відміну від особистого дня народження, це свято стосується всіх друзів з інституту. По-друге, викладачі цього дня по-доброму вибачають студентську непідготовленість до свого предмету, адже розуміють це й гамірний та піднесений настрій молоді. А по-третє, коли ще випаде нагода пожартувати й поспілкуватися «без краваток» з міським головою?

Друк

Про нас пишуть газети!

                                                         gazeta                                                                             

 

Друк

Speaker Club

                                                                                                31.10.18                                                                         
                                                                             

 

Друк

Кіно - Halloween 2018

Студентська жага до змін і трансформацій в усі часи була сильною й непереборною, а коли ще й привід для цього випадає сучасний та креативний, такий як Хеллоуін, – годі й зволікати. Так, останній день жовтня в стінах НГІ перетворився на вибухову феєрію справжнього чарівного дійства.

Друк

Кращі юристи всіх поколінь в НГІ

На початку жовтня юристи України відзначають своє професійне свято. Новокаховський гуманітарний інститут, перший набір студентів до якого відбувся у 1999 році саме за напрямом підготовки «право», традиційно не лишається осторонь урочистих заходів 8 жовтня.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати