Друк

Кращі юристи всіх поколінь в НГІ

На початку жовтня юристи України відзначають своє професійне свято. Новокаховський гуманітарний інститут, перший набір студентів до якого відбувся у 1999 році саме за напрямом підготовки «право», традиційно не лишається осторонь урочистих заходів 8 жовтня.

Друк

Свято освітян

«Вдячність до педагога, то є дяка за своє майбутнє», - стверджує народна мудрість. Студенти Новокаховського гуманітарного інституту не обмежилися словами «спасибі» на адресу своїх наставників, а впродовж усього святкового дня гучно, весело, яскраво та найголовніше – щиро нагадували своїм викладачам, що їх праця є важливою, благородною та такою потрібною в усі часи й для усіх поколінь нашого народу.

Друк

Форум Молодіжних лідерів – 2018

29 вересня в Новій Каховці відбувся Форум Молодіжних Лідерів, в якому брали участь молодь, організації, які захищають інтереси молоді, освітні заклади, представники влади і громадськість. Не обійшлося і без представників Новокаховського гуманітарного інституту.

Друк

Всі таємниці розкрито! Або семінар «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір»

Бувають ЗУСТРІЧІ, які запам’ятовуються надовго. Бувають ПОДІЇ, які назавжди змінюють світогляд. Бувають ЛЮДИ, чий посил та роль в суспільстві значно ширші за загальноприйняті межі.

Друк

Козаки з-поміж нас

Новокаховський гуманітарний інститут завжди був шанувальником надбань української культури та ідентифікуючих цінностей нашого народу. Зокрема, 2018-2019 навчальний рік рішенням ректорату НГІ було проголошено роком української мови в інституті. Що це значить? А те, що зовсім скоро почнеться марафон українознавства в усьому своєму різноманітті. І охопить він не тільки студентську спільноту, а й увесь професорсько-викладацький склад інституту.

Друк

Формат в неформаті

Будні в інституті – це лекції, семінари, наукова робота та опанування обраної професії? Безсумнівно, так все і є. А як, щодо вихідних? А вихідні в інституті бувають різними.

Друк

Новий навчальний рік в НГІ стартував вдало!

Коли велика родина Університету «Україна» поповнюється новими яскравими особистостями, це завжди свято й радість. А коли це ще й знайомство з галасливими, проте вже такими вмотивованими першокурсниками, то душу сповнюють відчуття вдячності за довіру та велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Друк

«Кордон Європи» починається в НГІ

З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом з назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.

Друк

Вітаємо з нагородою!

Приємною новиною потішила весь колектив НГІ старший викладач інституту, кандидат філологічних наук Косінова Оксана Миколаївна. Під її керівництвом студентка ІІ курсу спеціальності «Право» Марія Магар виборола перемогу в номінації «Художній твір» у Всеукраїнському конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа…», що відбувався на базі Миколаївського національного університету імені Сухомлинського та отримала диплом ІІ ступеня.

Друк

Майстер-клас в НГІ

Чергове свято самопізнання відбулося в НГІ 11 травня цього року. Практикуючий психолог, консультант по індивідуальній та сімейній психотерапії, керівник психологічного центру «Гармонійна особистість» В.А.Цигель знову завітав до нашого навчального закладу. Цього разу приводом для зустрічі став майстер-клас «Чоловік та жінка – що заважає гармонії?»

Друк

Перша урочиста екскурсія Музеєм козацтва

18 квітня в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбулася перша урочиста екскурсія до Музею козацтва, який днями відкрився в навчальному закладі.

Друк

Каланчак – з нами!

Профорієнтація у форматі зустрічей адміністрації інституту зі школярами загальноосвітніх шкіл Херсонської області не зупиняється ні на тиждень. Зокрема, квітневі маршрути охопили відвідини учнів Каланчацького району.

Друк

Музею козацтва – бути!

Покоління за поколінням українські патріоти вшановували пам'ять козаків, основоположників державотворчих процесів, борців за свободу та честь вільного народу. Таврійському краю в цьому аспекті випадає особлива роль. Адже саме в Північній Таврії – там, де Дике поле тюркських кочівників межувало з осілим світом східних слов’ян, власне і зародилося козацтво. Та на превеликий жаль, культурно-просвітницьким місцем, де були б зібрані та представлені історичні матеріали козацької епохи можуть похвалитися лише великі міста, такі як Київ, Запоріжжя, Одеса... В той час, як для невеличких районних центрів це завдання є непідсильним та майже неможливим.

Друк

Завжди раді допомогти

Зустріч зі школярами – явище завжди хвилююче, проте й приємне водночас. Адже поділитися інформацією про рідну alma-mater, згадати цікавинки студентського життя та розказати історію власного навчання справа вкрай корисна й потрібна. Тож, дуже приємно, коли студентів та представників інституту запрошують до участі у класних годинах для одинадцятикласників.

Друк

Свято весни та жіноцтва

Так вже повелося, що свято весни 8 Березня знаменує собою розквіт та красу усього живого на землі. Так само і жіноцтво Новокаховського гуманітарного інституту являє собою те прекрасне, добре, чуйне й натхнене, що сповнює освітянський простір факультету яскравими фарбами й барвами.

Друк

Шевченкове слово не вмре, не загине

Традиційним заходом з національного-патріотичного виховання в НГІ є вшанування творчості великого Кобзаря в святкові «шевченківські дні». Цьогоріч, окрім декламування віршів літераторами органів студентського самоврядування інституту, студенти долучилися до міських святкових заходів. Покладання квітів до пам’ятника Шевченка, участь в роботі тематичної вітальні Каховської дитячої районної бібліотеки, а також змагання в представленні найбільшої колекції книжок талановитого Кобзаря зробили березень по-справжньому теплим та натхненним.
Друк

Туреччина запрошує на стажування

У зв’язку з розширенням своєї діяльності та активній підготовці до літнього туристичного сезону 2018 року компанія «Granat Recruting ajans» запрошує до співпраці студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Проходження стажування в п’ятизіркових готельно-розважальних комплексах Турецької Республіки з можливістю офіційного працевлаштування на період з 01.04.2018р. по 15.10.2018р. за різними вакансіями зробить твоє літо незабутнім!

Друк

Знову серед перших, знову серед кращих

Традиційно, наприкінці лютого у Новій Каховці відбувається нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина». Цей рік не став виключенням і вже 23 лютого стали відомі імена одинадцяти переможців за підсумками роботи продовж 2017 року.

Друк

«Я у світі професій» або готуємо санчата влітку…

Для НГІ профорієнтаційна робота – не лише можливість розказати про себе сьогоднішнім випускникам шкіл, але й прагнення зацікавити, надихнути, підказати й порадити школярам старших класів, як знайти себе у світі професій.

Друк

Кращий легкоатлетичний забіг року – благодійний!

«Ялинонько, гори!» Креативна назва для спортивного заходу? Звісно! А пробігти півмарафонську дистанцію у 21 кілометр 31 грудня? Шалено! Але, хіба не так: із запалом і натхненням треба завершувати рік?

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати