Друк

Новий навчальний рік розпочато!

              Допоки всі думають-гадають, яким же буде новий навчальний рік у закладах вищої освіти? – Новокаховський гуманітарний інститут точно знає відповідь на це питання.

              Гарантуємо: він буде, як завжди, інформативним, максимально пізнавальним, безпечно корисним, надзвичайно цікавим та, безсумнівно, дружнім. Адже, впродовж літа викладачі загартовували й зміцнювали свої професійні суперздібності, аби стати ще ближчими до студентів та у інформаційному всеозброєнні зустріти виклики нового сезону.

              Саме цими думками першого вересня поділилися зі студентами представники адміністрації та викладацького складу інституту. Із дотриманням всіх карантинних вимог відбулася перша зустріч з першокурсниками в стінах інституту та пройшла вступна лекція за матеріалами «Освіта нації: діалог про головне» Президента Університету «Україна» Петра Михайловича Таланчука.

              Сповнені патріотизмом та відповідальністю за майбутнє України, вірою в краще та бажанням творити, студенти покрокували до світу професійних знань. Разом з викладачами. Разом з «Україною». Разом з Новокаховським гуманітарним інститутом.

День знань

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Друк

Від студента до юриста Кабінету міністрів України

              Саме таким стрімким і вражаючим виявився професійний шлях Івана Гладишенка – випускника спеціальності право Новокаховського гуманітарного інституту (2014 р.).

              Нині Іван Сергійович, а ще 10 років тому просто Ваня довго не вагався з вибором професії – впевнено і цілеспрямовано вступав до НГІ як до кращого ВНЗ у сфері підготовки юристів на півдні України. І зізнаємося чесно, з вибором фаху та навчального закладу юнак не помилився. Адже, вже з перших місяців навчання на амбітного студента звернули увагу викладачі й практичні фахівці сучасної юриспруденції. Довгі наукові дискусії, аргументовані роз'яснення в сфері судочинства, професійні поради та компетентний викладацький супровід в опануванні слова закону, а найголовніше – віра й підтримка молодого таланта мастодонтами права зміцнили віру Івана у себе та зробили його висококласним спеціалістом.

              Омріяний червоний диплом юриста й потужні наукові знання дозволили наполегливому Івану зробити впевнені перші кроки на професійній ниві, а в рідній alma-mater зарекомендувати себе в новій ролі – викладача кафедри й юриста-практика. За кілька років Іван Сергійович очолив Каховський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, але й на цьому не спинився. Цього року він пройшов багатоетапний конкурсний відбір, виявився кращим із сотень бажаючих та офіційно посів посаду юриста Кабміну України.

              Новокаховський гуманітарний інститут щиро пишається своїм випускником та зичить нових професійний звершень і здобутків у сфері права!

DSC04519

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Друк

Літні нагороди

              Коли ти перший, то важко лишитися непоміченим. Саме так – сором'язливо, але впевнено й наполегливо, без зайвого галасу і гучних заяв ректор інституту Георгій Іванович Севрюков рік за роком підтримує культурні проекти та освітні заходи в Новій Каховці.

              Ініціюючи, організовуючи чи тихо надаючи всебічну підтримку, Новокаховський гуманітарний інститут не лишається осторонь патріотичного виховання підростаючого покоління українців, а сприяє його історичній і краєзнавчій обізнаності, літературознавчому і творчому прогресу.

              Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

              Висловлюємо найщиріші вітання й наше захоплення!

IMG-3bd5f0e0755c9598659427a491e724da-V

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Друк

Інфографічні Шевченківські дні в НГІ

До 206-ої річниці Дня народження Тараса Шевченка – символа української нації та автора безсмертних творів, що стали візитівкою української літератури Новокаховський гуманітарний інститут сповнився атмосферою кобзаревого слова. Проте, на відміну від попередніх років, нині відділ виховної роботи вирішив діджиталізувати свято, запропонувавши інфографічну концепцію.

    Яскрава, інформативна та легка для сприйняття форма подачі життєвого і творчого шляху Кобзаря стала приємною несподіванкою для студентів. Адже ключові дати, події, історичні повороти долі письменника, а також згадки про безсмертні сюжети його творів та образи головних героїв, що полюбилися народу століття тому – викладені коротко та структуровано завдяки інфографіці, чекали на студентів на всіх комп'ютерах інформаційного центру, робочих столах працівників інституту, а також у вигляді презентацій, що транслювалися в фойе навчального закладу в шевченківські дні.

   Ось таким вийшов сучасний день народження безсмертного Кобзаря.

 

Друк

Жіночий день

Історія знає чимало прикладів того, коли жінками з їх креативністю, мудрістю, наполегливістю та цілеспрямованістю вершилася доля цілих країн та народів. Проте й наразі значущість надбань «слабкої половини» колективу НГІ в галузі забезпечення освітнього процесу важко переоцінити. Саме тому 6 березня на адресу чарівних, розумних, красивих, чуйних, любих та обожнюваних працівниць, викладачок, студенток інституту лунали чоловічі вітання та теплі слова.
 
Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло.
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

 

,
Друк

Магістри, що не мають рівних

Щиро вітаємо магістрів Новокаховського гуманітарного інституту кафедр комп'ютерної інженерії, управління та адміністрування, соціально-правових та поведінкових наук з успішним захистом дипломних робіт. Дякуємо за проведені актуальні дослідження та компетентні пропозиції в межах кожної теми. Як завжди – пишаємося вашими ґрунтовними роботами та змістовними працями! Дякуємо завідувачам кафедр та науковим керівникам за цікавість до студентських досліджень та професійність в роботі по підготовці висококваліфікованих випускників.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Зимові будні студентства

Зима буває різною... Теплою й лютою, відпочинково-ледачою та пізнавально-інформативною. Єдине, що лишається без змін – це жага студентства інституту знову зібратися в дружньому колі міцної родини Новокаховського гуманітарного інституту. Але перед цим – традиційний канікулярний відпочинок, зимові розваги, проходження практики, її документальне оформлення та пізнання себе в межах обраної професії.

,
Друк

Помічники Святого Миколая

      Зимові свята є найулюбленішою порою всіх дітлахів. Проте є родини, де мрії малечі так і лишаються нездійсненими через складні умови життя та особливий статус їх родин – неблагонадійні... Аби потішити саме таких малюків, студентство НГІ долучилося до благодійної акції «Помічники Святого Миколая», організованої волонтерами Каховщини. Зібрані іграшки, дитячі книжки, канцелярські набори для творчості, засоби особистої гігієни та солодощі обов'язково потішать дітлахів та подарують таку важливу рису як віра в казку. Адже, як відомо, дива трапляються там, де в них вірять!

 

Друк

Підсумки літературно-дослідницького конкурсу «Воїни світла серед нас» (за твором Максима Петренка «Спокійної ночі)»)

Відповідно до плану виховної роботи Новокаховського гуманітарного інституту, з метою залучення студентської молоді до знайомства із сучасними творами української літератури, присвячених переламним моментам вітчизняної історії, виховання загальнолюдських та патріотичних цінностей, а також підтримки творчо обдарованої молоді, протягом жовтня-грудня 2019 року тривав літературно-дослідницький конкурс «Воїни світла серед нас».


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Цикл відкритих лекцій в НГІ

Відповідно до наказу №134 «Про затвердження і впровадження Положення про проведення та оцінювання відкритих занять науково-педагогічних і педагогічних працівників у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», 28 листопада відбулася відкрита лабораторна робота з дисципліни «Архітектура комп'ютера» старшого викладача кафедри інформаційних технологій Маринича Дмитра Вікторовича. Тема заняття була обрана максимально цікава – «Програмування портів введення/виведення мікроконтролера Arduino», що дозволило в межах роботи студентської групи на базі частково пошукових дій студентів отримати високий рівень знань та навичок.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Сяйво надій – 2019

Фінал XVII Студентського фестивалю творчості «Сяйво надій», що відбувся 26 листопада в Києві, традиційно об'єднав талановиту молодь з усіх територіально-відокремлених структурних підрозділів Університету «Україна».


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Голодомор – незагоєна рана України

      Загальноміський мітинг, що відбувся суботнього ранку біля пам'ятної стели «Жертвам голодоморів в Україні 1932-1933 років», зібрав студентство та юнь Нової Каховки. Молодь Новокаховського гуманітарного інституту вшанувала пам'ять жертв тих важких часів та поклала квіти до меморіалу.

 

Друк

Шоста річниця Дня Гідності та Свободи… Україна понад усе!

 Урочистості та святковий концерт, присвячений шостій річниці Дня Гідності та Свободи відбувся 21 листопада в міському Палаці культури. Адміністрація та студентство інституту відвідали цей захід.

Згадали... Знову пережили... Зробили висновки...

Віримо в Україну та її світле майбутнє!

 

Урочистості та святковий концерт, присвячений шостій річниці Дня Гідності та Свободи відбувся 21 листопада в міському Палаці культури. Адміністрація та студентство інституту відвідали цей захід.

Друк

Перші наукові читання до Дня української писемності та мови

8 листопада в переддень традиційного для вшанування студентами й викладачами НГІ Дня української писемності та мови, факультетом управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних дисциплін інституту було проведено нетривіальний, дуже цікавий та незвичний для нашого навчального закладу науково-пізнавальний захід – відбулися перші наукові читання на тему «Українська мова в діалозі зі світовою культурою: історичний аспект та сучасні реалії».


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Благодійний «цукерковий десант»

Можна довго точити суперечки довкола «гуманності Хеловіну», а можна за допомогою святкових студентських гулянь зібрати «цукерковий десант» смачних подарунків з благою й доброю місією – підсолодити життя малечі з багатодітної родини Каховки.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати