Друк

Ректора НГІ обрано головою Науково-технічної ради Нової Каховки

Вітаємо ректора НГІ, кандидата філософських наук, Заслуженого працівника освіти Украни Севрюкова Георгія Івановича з обранням головою Науково-технічної ради (далі – НТР) при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.
Будучи консультативно-дорадчим органом, НТР ставить собі за мету об’єднати зусилля, спрямовані на соціальний, економічний та культурний розвиток міста, всебічне сприяння науково-технічному прогресу, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення прав і свобод населення міста Нова Каховка.

Друк

В НГІ відбувся Відкритий чемпіонат Нової Каховки з шахів

Протягом двох тижнів, 16-17 та 23-24 лютого 2019 року, в Новокаховському гуманітарному інституті проходив чемпіонат міста Нова Каховка з шахів, присвячений Дню заснування міста Нова Каховка серед різних вікових категорій. Участь у змаганнях прийняли понад 120 учасників (юнаків та дівчат, чоловіків та жінок, а також ветеранів) з Берислава, Нової Каховки та Каховки.

Друк

Студентку-волонтера НГІ нагороджено відзнакою Президента України

Указом Президента України №14/2019 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України студентку магістратури Новокаховського гуманітарного інституту Чеснішу Ольгу Олександрівну за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.
Пишаємося нашою студенткою-магістрантом, патріотом, волонтером та просто людиною з великим серцем!
                                                                                                                            Адміністрація НГІ
 
у,
Друк

Результативні зустрічі

13 лютого 2019 року відбулася зустріч директора Новокаховського гуманітарного інституту Севрюкова Георгія Івановича з начальником Новокаховського управління соціального захисту населення Стоянчук Оленою Михайлівною.

Друк

Переможне «Свято надій»

Фестиваль студентської творчості для студентів з обмеженими фізичними можливостями вже в 16 раз відбувся в столиці нашої Батьківщини, місті Києві. Організатором унікального й по-справжньому феєричного свята є Університет «Україна». Тож, маючи можливість продемонструвати свої таланти на великій сцені в межах проведення завершального туру Фестивалю, до Києва відправилась студентка другого курсу спеціальності право В’юнова Валерія разом із заступником Президента студентського самоврядування НГІ Каріною Аслановою.

Друк

Всеукраїнські спортивні досягнення викладачів НГІ

Хто сказав, що спортивні змагання призначенні лише для студентів? Ні! Педагогічний колектив НГІ з цим категорично не погоджується. Так, днями в Києві відбувся Відкритий чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду «Вільна піраміда». Викладач кафедри соціально-правових дисциплін Михайлов Дмитро Олександрович, що в недалекому минулому сам був студентом НГІ та закінчив його з відзнакою, виборов абсолютну перемогу та посів І місце в абсолютному заліку.

Друк

День студента – 2018

Якщо запитати у будь-якого студента, який день у навчальному календарі є найулюбленішим, більшість, не замислюючись, відповість: «День студента!» І причин тому багато. По-перше, на відміну від особистого дня народження, це свято стосується всіх друзів з інституту. По-друге, викладачі цього дня по-доброму вибачають студентську непідготовленість до свого предмету, адже розуміють це й гамірний та піднесений настрій молоді. А по-третє, коли ще випаде нагода пожартувати й поспілкуватися «без краваток» з міським головою?

Друк

Про нас пишуть газети!

                                                         gazeta                                                                             

 

Друк

Speaker Club

                                                                                                31.10.18                                                                         
                                                                             

 

Друк

Кіно - Halloween 2018

Студентська жага до змін і трансформацій в усі часи була сильною й непереборною, а коли ще й привід для цього випадає сучасний та креативний, такий як Хеллоуін, – годі й зволікати. Так, останній день жовтня в стінах НГІ перетворився на вибухову феєрію справжнього чарівного дійства.

Друк

Кращі юристи всіх поколінь в НГІ

На початку жовтня юристи України відзначають своє професійне свято. Новокаховський гуманітарний інститут, перший набір студентів до якого відбувся у 1999 році саме за напрямом підготовки «право», традиційно не лишається осторонь урочистих заходів 8 жовтня.

Друк

Свято освітян

«Вдячність до педагога, то є дяка за своє майбутнє», - стверджує народна мудрість. Студенти Новокаховського гуманітарного інституту не обмежилися словами «спасибі» на адресу своїх наставників, а впродовж усього святкового дня гучно, весело, яскраво та найголовніше – щиро нагадували своїм викладачам, що їх праця є важливою, благородною та такою потрібною в усі часи й для усіх поколінь нашого народу.

Друк

Форум Молодіжних лідерів – 2018

29 вересня в Новій Каховці відбувся Форум Молодіжних Лідерів, в якому брали участь молодь, організації, які захищають інтереси молоді, освітні заклади, представники влади і громадськість. Не обійшлося і без представників Новокаховського гуманітарного інституту.

Друк

Всі таємниці розкрито! Або семінар «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір»

Бувають ЗУСТРІЧІ, які запам’ятовуються надовго. Бувають ПОДІЇ, які назавжди змінюють світогляд. Бувають ЛЮДИ, чий посил та роль в суспільстві значно ширші за загальноприйняті межі.

Друк

Козаки з-поміж нас

Новокаховський гуманітарний інститут завжди був шанувальником надбань української культури та ідентифікуючих цінностей нашого народу. Зокрема, 2018-2019 навчальний рік рішенням ректорату НГІ було проголошено роком української мови в інституті. Що це значить? А те, що зовсім скоро почнеться марафон українознавства в усьому своєму різноманітті. І охопить він не тільки студентську спільноту, а й увесь професорсько-викладацький склад інституту.

Друк

Формат в неформаті

Будні в інституті – це лекції, семінари, наукова робота та опанування обраної професії? Безсумнівно, так все і є. А як, щодо вихідних? А вихідні в інституті бувають різними.

Друк

Новий навчальний рік в НГІ стартував вдало!

Коли велика родина Університету «Україна» поповнюється новими яскравими особистостями, це завжди свято й радість. А коли це ще й знайомство з галасливими, проте вже такими вмотивованими першокурсниками, то душу сповнюють відчуття вдячності за довіру та велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Друк

«Кордон Європи» починається в НГІ

З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом з назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати