Друк

Студенти відвідали благодійний арт-пікнік

“Якщо ти сильний – примножуй добро, якщо слабкий – не роби зла”… Цей вислів чи не найкраще відображає позицію студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Тож, демонструючи силу своєї громадянської позиції, студенти «України» у суботу 16 вересня взяли участь в благодійній акції по збору коштів на придбання, доставлення і монтування на місцевий дитячий майданчик гойдалки і пісочниці для дітей з особливими потребами.

Друк

Відкриваємо молодіжний бізнес? Легко!

З таким багатообіцяючим посиланням звернулися до студентів та гостей спікери навчального тренінгу «Відкриття та ведення підприємницької діяльності» 14-15 вересня, що проходив на базі Новокаховського гуманітарного інституту.
Так, завдяки багаторічній дружбі Університету «Україна» та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (керівник - Ярмій Павло Олексійович), проведення подібного молодіжного навчально-пізнавального проекту стало можливим вже на самому початку навчального року.

Друк

Навчальний рік 2017-2018 розпочато вдало!

1 вересня… День знань та нових знайомств, день початку нового дорослого життя в стилі «студент» та день, який є визначною віхою й новим етапом в долі кожного з нас, адже знаменує собою ще один крок назустріч світлому майбутньому нашого народу й України в цілому.
Початок нового навчального року – мить завжди довгоочікувана та хвилююча. Тож, урочисті заходи, що пройшли в актовій залі Новокаховського гуманітарного інституту в перший день осені, зібрали першокурсників на посвяту в студенти та знайомство зі структурою та викладачами інституту.

Друк

Приємне визнання

Особливе й шанобливе ставлення адміністрації НГІ до питань національно-патріотичного виховання є незмінним принципом роботи трудового колективу. В складні для нашої держави часи така стійка громадянська позиція проявляється чи не найбільше.
Тож, дуже приємно знати, що всі добрі наміри й прагнення допомогти тим, хто не жаліючи себе, боронить рідну землю й стоїть на варті нашого спокою, доходять до адресатів та є корисними. Дякуємо за визнання!

Друк

Свято з користю: від студентів – воїнам України

Нам уже 18 років! Новокаховський гуманітарний інститут відсвяткував чергову знаменну дату в своїй історії. 18 років перемог і здобутків, 18 років звершень і виправданих сподівань, 18 років прагнень стати ще кращими, досконалішими, улюбленішими студентами. І без перебільшення можна сказати, що нам це вдається!

Друк

Объявление!

Компания «Электромаркет Таврии» приглашает студентов последнего курса для прохождения стажировки на должность специалиста в Департамент маркетинга и закупок. Преимущество имеют студенты экономического направления: маркетологи, экономисты, финансисты.

Друк

НГІ приймає науковців України

Підготовка провідних фахівців та вирішення актуальних проблем сучасності – ось ключові вектори, що визначають хід навчального процесу в НГІ. Так, в рамках святкування тижня науки в Україні, на базі НГІ 15-17 травня 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Економічні, політичні та соціально-психологічні виклики сьогодення».

Друк

Вітаємо іменинників

Травень – особливий місяць для Новокаховського гуманітарного інституту. Саме 17 травня 1999 року розпочалася історія нашого славетного навчального закладу - alma-mater, що навіки змінила долі школярів з провінції, давши можливість здобути якісну вищу освіту в рідному краї.
Проте нема літопису без головних героїв та людей, які цю історію творять.

Друк

Щиро вітаємо зі Світлими Великодніми Святами

Найщиріші вітання з нагоди найсвітлішого весняного свята – Великодня! Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож, направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю здоров’я, добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення. Христос Воскрес!
Ректор НГІ
Севрюков Г.І.
Друк

Рада лідерів студентського самоврядування

В чому феномен Університету «Україна»? Розмірковувати над цим питанням можна довго й щораз отримувати все нові підтвердження унікальності ВНЗ. А можна просто хоча б один раз опинитися на Раді лідерів студентського самоврядування, що й зробили студенти-третьокурсники Новокаховського гуманітарного інституту. Кращі старости 2016 року, за версією й рішенням Студентської Ради, Андрій Вертій (3-Ф) та Анастасія Плохотнюк (3-А) мали нагоду представити та захистити звіт про роботу ОСС за останній рік, поділитися планами щодо майбутніх задумів студентства НГІ та дізнатися, чим «живуть» їх колеги з інших територіально-відокремлених структурних підрозділів «України».

Друк

Дорогу молодим науковцям

Активізація науково-дослідної роботи студентів, залучення їх до творчого наукового пошуку є невід’ємною частиною навчального процесу в НГІ. Усвідомлюючи важливість трансформації сьогоднішнього студента в молодого вченого вже завтра, відділ наукової роботи не оминає можливості якомога частіше залучати студентів до участі в наукових конференціях і семінарах регіонального та всеукраїнського рівня.

Друк

З посмішкою по життю!

Студентське життя мінливе і непередбачуване, але завжди сповнене гарним настроєм і веселими ситуаціями. Тож, за усіх поколінь новокаховського студентства, жарти й дотепні розіграші були незмінною ознакою молодіжного руху гуманітарного інституту Університету «Україна».

Друк

Шевченківський березень в НГІ

Великий українець, стрижень національної культури, незламний борець та натхненник усіх поколінь українського народу, кращий син багатостраждальної української землі… Все це він, Тарас Шевченко.

Друк

Шановні жінки «України»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята весни, любові та краси 8 Березня!
Від усієї душі бажаємо Вам весни в серці, радісних посмішок і гарного настрою, міцного здоров’я і великого жіночого щастя, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, окриленим новими задумами і планами, відзначений успіхами і трудовими здобутками, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Бажаємо, щоб у Вашому домі завжди був спокій та добробут, кохання і гармонія, а Ваші серця були зігріті теплом та повагою рідних і близьких!
Ректорат НГІ
Друк

Масляна – 2017

Одне з найулюбленіших християнських свят – Масляну, святкувала 26 лютого Новокаховська громада та численні гості міста. Традиційно студенти та викладачі Новокаховського гуманітарного інституту не лишились осторонь урочистостей та гостинно частували городян приготованими з любов’ю смаколиками: млинцями, варениками, пиріжками, гарячим чаєм і кавою. А ще більше гарного настрою та тепла додавали веселі українські пісні, танці та конкурси-забавлянки, що лунали з усіх куточків площі.

Друк

Новокаховчани вшанували пам’ять Небесної Сотні

Сьогодні країна перебуває у жалобі за загиблими героями Майдану, які полягли у ході кривавих протистоянь у центрі столиці. Цих мужніх і відданих людей, які загинули у нерівній боротьбі, вшановувала та оплакувала вся Україна. Народ увінчав їх “Небесною сотнею”. На їхню честь складають вірші, перейменовують площі, влаштовують імпровізовані меморіали та співають скорботні пісні…

Друк

Шановні викладачі, співробітники, студенти НГІ!

Ось і завершується 2016 рік! Озираючись назад, можна констатувати, що цього року життя Новокаховського гуманітарного інституту було сповнене яскравими зустрічами та важливими подіями, запам’ятається новими втіленими в життя проектами та величезною зробленою роботою в напрямку реалізації амбітних освітянських планів. Яким же буде наступний рік – залежить від кожного з нас. Тому, насамперед, бажаємо в новому році віри в себе і свої сили, великих звершень і здобутків заради процвітання нашої країни.

Друк

Вітаємо магістрів НГІ із захистом дипломних робіт!

Вітаємо із захистом дипломних робіт магістрів кафедри «Облік та оподаткування», «Фінанси, банківська справа і страхування», Новокаховського гуманітарного інституту. Ми пишаємося високим рівнем продемонстрованих знань, якістю написаних робіт й наукомісткістю ваших презентацій.

Друк

ВІТАЄМО Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» з 18-тиріччям!!!

Заснований 9 грудня 1998 року в місті Києві, вищий навчальний заклад «Україна» став справжнім орієнтиром в галузі забезпечення якісної вищої освіти для дітей з усіх куточків нашої держави. Новокаховський гуманітарний інститут радий бути частиною дружньої родини структурних підрозділів Університету, виступати продовжувачем кращих традицій навчання та виховання молоді, являтися гідним представником сучасного й новаторського освітнього закладу.
 Бажаємо славному Університету «Україна» довгих років роботи й процвітання, трудовому колективу – плідної праці й реалізації високих освітніх планів, а студентству – незабутніх років навчання.

Хай живе Університет «Україна»! Слава Україні!

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати