Друк

Міжнародний день інвалідів

На жаль, життя - не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку. З усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують інваліди. Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. І приємно, що Новокаховський гуманітарний інститут вже 18 років не стоїть осторонь цих проблем. Щорічно ряди студентів НГІ поповнюються все новими й новими юнаками й дівчатами з інвалідністю з усіх куточків Херсонщини. Багаторічне партнерство інституту з Херсонським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та регіональними центрами зайнятості дають свої результати, завдяки чому десятки молодих фахівців, незважаючи на вади здоров’я, змогли успішно працевлаштуватися.

Друк

ВІЛ небезпечний, поки ти не знаєш про нього

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначали 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Друк

В гостях у випускників Генічеська

Щотижневі заходи з профорієнтаційної роботи в НГІ невпинно набирають обертів та розширюють свою географію. Зокрема, останній осінній день запам’ятається колегії викладачів інституту відрядженням до гостинного міста Генічеськ. Відвідавши чотири місцеві загальноосвітні навчальні заклади та провівши ознайомчі зустрічі з учнями випускних класів, можна відмітити високий ступінь обізнаності та відповідальності перед майбутнім вибором професії найстарших генічеських школярів. Тож, в ході розмови з гостями з Нової Каховки, від учнів та вчителів шкіл лунали запитання чіткі і по суті. А, отримуючи вичерпні відповіді, школярі не приховували свого захвату від відкритих для себе можливостей та переваг навчання в Університеті «Україна». Тож, домовившись про майбутні зустрічі та консультації з питань вступної кампанії 2018, обидві сторони діалогу відчували схожі емоції – вдячність останньому осінньому дню за подаровані корисні знайомства!

Друк

Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»

Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом вчителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту. Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.

Друк

День студента – 2017

Що може бути веселішим, креативнішим, драйвовішим та цікавішим, аніж святкування Дня студента? «Звісно, нічого!» - твердо скажуть студенти Новокаховського гуманітарного інституту. І вони мають рацію! Адже той захват та шквал емоцій, які отримують учасники святкових заходів 17 листопада, згадуються дуже довго. От і цього року програма, запропонована до уваги глядачів, була на вищому рівні. Вітання адміністрації, вручення студентських квитків першокурсникам, нагородження грамотами та похвальними листами кращих студентів-науковців, а також пісні, танці, розваги від інститутської команди КВК і проведення конкурсу «Містер інститут 2017» - все це вкотре нагадало, яким талановитим та обдарованим є студентство в новокаховській «Україні».
 Тож, не маю жодних сумнівів, що цей день стане одним із тих спогадів, які потраплять в скарбничку кращих моментів з легендарного студентського життя.

Друк

Велика Лепетиха та Горностаївка знайомляться з «Україною»

Чергова зустріч зі школярами в рамках профорієнтаційної роботи НГІ відбулася 14 листопада в загальноосвітніх школах та навчально-виховних закладах Великолепетиського та Горностаївського районів. Делегацію представників інституту гостинно зустріли майбутні абітурієнти та розпитали з найрізноманітніших питань щодо вступу до вищого навчального закладу. Отримавши відповіді на всі питання, задоволені та щасливі школярі здобули інформацію та інструкції для подальших дій і особистого розвитку на шляху становлення в обраній професії.

Друк

Пишемо й думаємо українською

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її вічно живу і нову,
і мову її солов’їну…»
 
Володимир Сосюра
 

Друк

Приємне дежавю в Чаплинці

Як же приємно бути свідками змін та трансформацій, що відбуваються в рідному краї. А ще більше радості й гордості приносить думка про те, що для регіонів продуцентами висококваліфікованих фахівців з різних галузей народного господарства є Новокаховський гуманітарний інститут.

Друк

Газетна журналістика – done!

Робота школи журналістики набирає обертів. І це не дивно! Адже й теми для вивчення та обговорення зі студентами обираються цікаві та максимально корисні. Так, дослідженню основ газетної журналістики було присвячено чергову оглядову лекцію відомого публіциста та головного редактора довідкового, загальнополітичного, інформаційного тижневика «Новини ділові» Олександра Петровича Гунько.
Разом з наставником студенти розглянули будову газети, структуру газетної сторінки, навчилися аналізувати статті та дослідили всі технічні вимоги, що до неї висуваються «акулами пера». Тож, віримо: далі – більше!

Друк

«Щедрий Helloween» для Андрія Лещинського

Ще ніколи одна маленька подія не приносила стільки користі й щастя, як цьогорічне святкування Хеллоуіна в Новокаховському гуманітарному інституті. Але про все поступово…

Друк

Розмова «від серця до серця» з міським головою

Важко в це повірити, але вже цілих 12 років добрим другом та завжди приємним гостем Новокаховського гуманітарного інституту є незмінний міський голова Нової Каховки - Володимир Іванович Коваленко. Не порушуючи витримані часом традиції, очільник новокаховської громади завітав на відверту бесіду до студентства НГІ.

Друк

Школа журналістики в НГІ

Якими мають бути сучасні молоді українці? Відповідь на це риторичне питання шукали на першій індивідуальній зустрічі ректор НГІ Георгій Іванович Севрюков та новообраний президент Студентської ради НГІ Олександр Чекалін. Так от, за думкою очільника інституту, основною вимогою часу до нинішнього покоління юнаків та дівчат є здатність до безупинного навчання.

Друк

Здоровий приклад наставника

Ні для кого не секрет, що Новокаховський гуманітарний інститут – це навчальний заклад, що закоханий в спорт. Політика адміністрації й профільного відділу виховної роботи за всі роки існування «вишу» ніколи не змінювалась по відношенню до студентів-спортсменів: «Їм шана і слава на довгі роки, хай прикладом будуть для інших вони!»

Друк

Студентська Рада НГІ нової генерації

Життя мінливе та швидкоплинне, а виклики сьогодення ставлять ще більш складні завдання перед сучасними молодими людьми. Краще, що можна зробити в такій ситуації – не гаяти час на дрібниці, а здобувати нові враження та досвід в максимально повному обсязі.

Друк

Бериславський «десант»

Активна профорієнтаційна робота в інституті не припиняється ніколи. Проте особливо теплі та цікаві зустрічі запам’ятовуються надовго. Так, 10 жовтня делегація представників Новокаховського гуманітарного інституту на чолі з директором Г.І.Севрюковим відвідали Бериславські загальноосвітні школи №1 та №3.

Друк

Викладацький «Оскар» вручено

Гамірне та емоційне, по-осінньому яскраве й тепле свято на честь педагогів відбулося в НГІ останньої п’ятниці вересня. Насичена вітальна програма з самого ранку нагадала всім студентам й викладачам про наближення особливого дня – дня шани й вдячності, захоплення та любові до представників чи не найважливішої професії людства – Дня працівників освіти.

Друк

Студенти відвідали благодійний арт-пікнік

“Якщо ти сильний – примножуй добро, якщо слабкий – не роби зла”… Цей вислів чи не найкраще відображає позицію студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Тож, демонструючи силу своєї громадянської позиції, студенти «України» у суботу 16 вересня взяли участь в благодійній акції по збору коштів на придбання, доставлення і монтування на місцевий дитячий майданчик гойдалки і пісочниці для дітей з особливими потребами.

Друк

Відкриваємо молодіжний бізнес? Легко!

З таким багатообіцяючим посиланням звернулися до студентів та гостей спікери навчального тренінгу «Відкриття та ведення підприємницької діяльності» 14-15 вересня, що проходив на базі Новокаховського гуманітарного інституту.
Так, завдяки багаторічній дружбі Університету «Україна» та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (керівник - Ярмій Павло Олексійович), проведення подібного молодіжного навчально-пізнавального проекту стало можливим вже на самому початку навчального року.

Друк

Навчальний рік 2017-2018 розпочато вдало!

1 вересня… День знань та нових знайомств, день початку нового дорослого життя в стилі «студент» та день, який є визначною віхою й новим етапом в долі кожного з нас, адже знаменує собою ще один крок назустріч світлому майбутньому нашого народу й України в цілому.
Початок нового навчального року – мить завжди довгоочікувана та хвилююча. Тож, урочисті заходи, що пройшли в актовій залі Новокаховського гуманітарного інституту в перший день осені, зібрали першокурсників на посвяту в студенти та знайомство зі структурою та викладачами інституту.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати