Друк

Туреччина запрошує на стажування

У зв’язку з розширенням своєї діяльності та активній підготовці до літнього туристичного сезону 2018 року компанія «Granat Recruting ajans» запрошує до співпраці студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Проходження стажування в п’ятизіркових готельно-розважальних комплексах Турецької Республіки з можливістю офіційного працевлаштування на період з 01.04.2018р. по 15.10.2018р. за різними вакансіями зробить твоє літо незабутнім!

Друк

Знову серед перших, знову серед кращих

Традиційно, наприкінці лютого у Новій Каховці відбувається нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина». Цей рік не став виключенням і вже 23 лютого стали відомі імена одинадцяти переможців за підсумками роботи продовж 2017 року.

Друк

«Я у світі професій» або готуємо санчата влітку…

Для НГІ профорієнтаційна робота – не лише можливість розказати про себе сьогоднішнім випускникам шкіл, але й прагнення зацікавити, надихнути, підказати й порадити школярам старших класів, як знайти себе у світі професій.

Друк

Кращий легкоатлетичний забіг року – благодійний!

«Ялинонько, гори!» Креативна назва для спортивного заходу? Звісно! А пробігти півмарафонську дистанцію у 21 кілометр 31 грудня? Шалено! Але, хіба не так: із запалом і натхненням треба завершувати рік?

Друк

Щедрий Миколай - 2017

Скільки пишеться літопис Новокаховського гуманітарного інституту, стільки ж років студентське самоврядування навчального закладу не оминає увагою одне з найдобріших, найчарівніших та казкових зимових свят – День Святого Миколая.

Друк

Казкові пригоди студентів НГІ

Не зважаючи на вік, кожен з нас мріє опинитися у казці. Тому, волонтерський відділ студентського самоврядування НГІ навіть не замислювався з приводу того, в якому форматі провести святкові заходи для дітей з родин учасників АТО. На думку студентів, малеча має на все життя зберегти віру в дива, тож постанова новорічної казки дозволить зробити цей перший крок у напрямку відкриття душі та серця добру всім маленьким українцям. Тож, 15-го грудня в святково прикрашеному холі каховського будинку культури «Меліоратор» за участю студентів НГІ запанувала атмосфера новорічного дива. Адже перед малюками постали улюблені та добре відомі всім казкові персонажі: бабуся Зимушка-зима (постійний партнер волонтерських заходів НГІ, голова ГО «Солідарна Україна» Решетова Людмила Анатоліївна), красуня Мальвіна (Валерія В'юнова – студентка І курсу напряму підготовки «Право»), веселий Буратіно (Владислав Соболь – студент 4 курсу напряму підготовки «Психологія»), бешкетний кіт Базиліо (Євген Федоренко – студент 3 курсу напряму підготовки «Право»), хитрюща лисичка Аліса (Марина Спутай – 4 курс спеціальності «Право») та символ Нового року Собачка Мрія (Маргарита Стрельнікова – 1 курс напряму підготовки «Право»). Разом з героями постановки діти й дорослі виконували завдання, співпереживали в боротьбі добра над злом та щиро раділи спільній перемозі.

Друк

Волонтерський загін НГІ на варті святкового настрою

Поки дорослі метушаться у передноворічних клопотах, а українські родини складають плани на проведення незабутніх зимових канікул, дітки з Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів мріють просто про увагу та невелику кількість душевного тепла в холодні зимові будні. Тож лялькова вистава від студентського активу інституту виявилася як ніколи доречною, аби підняти настрій маленьким вихованцям Центру.

Друк

Міжнародний день інвалідів

На жаль, життя - не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку. З усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують інваліди. Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. І приємно, що Новокаховський гуманітарний інститут вже 18 років не стоїть осторонь цих проблем. Щорічно ряди студентів НГІ поповнюються все новими й новими юнаками й дівчатами з інвалідністю з усіх куточків Херсонщини. Багаторічне партнерство інституту з Херсонським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та регіональними центрами зайнятості дають свої результати, завдяки чому десятки молодих фахівців, незважаючи на вади здоров’я, змогли успішно працевлаштуватися.

Друк

ВІЛ небезпечний, поки ти не знаєш про нього

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначали 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Друк

В гостях у випускників Генічеська

Щотижневі заходи з профорієнтаційної роботи в НГІ невпинно набирають обертів та розширюють свою географію. Зокрема, останній осінній день запам’ятається колегії викладачів інституту відрядженням до гостинного міста Генічеськ. Відвідавши чотири місцеві загальноосвітні навчальні заклади та провівши ознайомчі зустрічі з учнями випускних класів, можна відмітити високий ступінь обізнаності та відповідальності перед майбутнім вибором професії найстарших генічеських школярів. Тож, в ході розмови з гостями з Нової Каховки, від учнів та вчителів шкіл лунали запитання чіткі і по суті. А, отримуючи вичерпні відповіді, школярі не приховували свого захвату від відкритих для себе можливостей та переваг навчання в Університеті «Україна». Тож, домовившись про майбутні зустрічі та консультації з питань вступної кампанії 2018, обидві сторони діалогу відчували схожі емоції – вдячність останньому осінньому дню за подаровані корисні знайомства!

Друк

Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»

Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом вчителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту. Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.

Друк

День студента – 2017

Що може бути веселішим, креативнішим, драйвовішим та цікавішим, аніж святкування Дня студента? «Звісно, нічого!» - твердо скажуть студенти Новокаховського гуманітарного інституту. І вони мають рацію! Адже той захват та шквал емоцій, які отримують учасники святкових заходів 17 листопада, згадуються дуже довго. От і цього року програма, запропонована до уваги глядачів, була на вищому рівні. Вітання адміністрації, вручення студентських квитків першокурсникам, нагородження грамотами та похвальними листами кращих студентів-науковців, а також пісні, танці, розваги від інститутської команди КВК і проведення конкурсу «Містер інститут 2017» - все це вкотре нагадало, яким талановитим та обдарованим є студентство в новокаховській «Україні».
 Тож, не маю жодних сумнівів, що цей день стане одним із тих спогадів, які потраплять в скарбничку кращих моментів з легендарного студентського життя.

Друк

Велика Лепетиха та Горностаївка знайомляться з «Україною»

Чергова зустріч зі школярами в рамках профорієнтаційної роботи НГІ відбулася 14 листопада в загальноосвітніх школах та навчально-виховних закладах Великолепетиського та Горностаївського районів. Делегацію представників інституту гостинно зустріли майбутні абітурієнти та розпитали з найрізноманітніших питань щодо вступу до вищого навчального закладу. Отримавши відповіді на всі питання, задоволені та щасливі школярі здобули інформацію та інструкції для подальших дій і особистого розвитку на шляху становлення в обраній професії.

Друк

Пишемо й думаємо українською

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її вічно живу і нову,
і мову її солов’їну…»
 
Володимир Сосюра
 

Друк

Приємне дежавю в Чаплинці

Як же приємно бути свідками змін та трансформацій, що відбуваються в рідному краї. А ще більше радості й гордості приносить думка про те, що для регіонів продуцентами висококваліфікованих фахівців з різних галузей народного господарства є Новокаховський гуманітарний інститут.

Друк

Газетна журналістика – done!

Робота школи журналістики набирає обертів. І це не дивно! Адже й теми для вивчення та обговорення зі студентами обираються цікаві та максимально корисні. Так, дослідженню основ газетної журналістики було присвячено чергову оглядову лекцію відомого публіциста та головного редактора довідкового, загальнополітичного, інформаційного тижневика «Новини ділові» Олександра Петровича Гунько.
Разом з наставником студенти розглянули будову газети, структуру газетної сторінки, навчилися аналізувати статті та дослідили всі технічні вимоги, що до неї висуваються «акулами пера». Тож, віримо: далі – більше!

Друк

«Щедрий Helloween» для Андрія Лещинського

Ще ніколи одна маленька подія не приносила стільки користі й щастя, як цьогорічне святкування Хеллоуіна в Новокаховському гуманітарному інституті. Але про все поступово…

Друк

Розмова «від серця до серця» з міським головою

Важко в це повірити, але вже цілих 12 років добрим другом та завжди приємним гостем Новокаховського гуманітарного інституту є незмінний міський голова Нової Каховки - Володимир Іванович Коваленко. Не порушуючи витримані часом традиції, очільник новокаховської громади завітав на відверту бесіду до студентства НГІ.

Друк

Школа журналістики в НГІ

Якими мають бути сучасні молоді українці? Відповідь на це риторичне питання шукали на першій індивідуальній зустрічі ректор НГІ Георгій Іванович Севрюков та новообраний президент Студентської ради НГІ Олександр Чекалін. Так от, за думкою очільника інституту, основною вимогою часу до нинішнього покоління юнаків та дівчат є здатність до безупинного навчання.

Друк

Здоровий приклад наставника

Ні для кого не секрет, що Новокаховський гуманітарний інститут – це навчальний заклад, що закоханий в спорт. Політика адміністрації й профільного відділу виховної роботи за всі роки існування «вишу» ніколи не змінювалась по відношенню до студентів-спортсменів: «Їм шана і слава на довгі роки, хай прикладом будуть для інших вони!»

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати