Друк

Козаки з-поміж нас

Новокаховський гуманітарний інститут завжди був шанувальником надбань української культури та ідентифікуючих цінностей нашого народу. Зокрема, 2018-2019 навчальний рік рішенням ректорату НГІ було проголошено роком української мови в інституті. Що це значить? А те, що зовсім скоро почнеться марафон українознавства в усьому своєму різноманітті. І охопить він не тільки студентську спільноту, а й увесь професорсько-викладацький склад інституту.

Друк

Формат в неформаті

Будні в інституті – це лекції, семінари, наукова робота та опанування обраної професії? Безсумнівно, так все і є. А як, щодо вихідних? А вихідні в інституті бувають різними.

Друк

Новий навчальний рік в НГІ стартував вдало!

Коли велика родина Університету «Україна» поповнюється новими яскравими особистостями, це завжди свято й радість. А коли це ще й знайомство з галасливими, проте вже такими вмотивованими першокурсниками, то душу сповнюють відчуття вдячності за довіру та велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Друк

«Кордон Європи» починається в НГІ

З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом з назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.

Друк

Вітаємо з нагородою!

Приємною новиною потішила весь колектив НГІ старший викладач інституту, кандидат філологічних наук Косінова Оксана Миколаївна. Під її керівництвом студентка ІІ курсу спеціальності «Право» Марія Магар виборола перемогу в номінації «Художній твір» у Всеукраїнському конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа…», що відбувався на базі Миколаївського національного університету імені Сухомлинського та отримала диплом ІІ ступеня.

Друк

Майстер-клас в НГІ

Чергове свято самопізнання відбулося в НГІ 11 травня цього року. Практикуючий психолог, консультант по індивідуальній та сімейній психотерапії, керівник психологічного центру «Гармонійна особистість» В.А.Цигель знову завітав до нашого навчального закладу. Цього разу приводом для зустрічі став майстер-клас «Чоловік та жінка – що заважає гармонії?»

Друк

Перша урочиста екскурсія Музеєм козацтва

18 квітня в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбулася перша урочиста екскурсія до Музею козацтва, який днями відкрився в навчальному закладі.

Друк

Каланчак – з нами!

Профорієнтація у форматі зустрічей адміністрації інституту зі школярами загальноосвітніх шкіл Херсонської області не зупиняється ні на тиждень. Зокрема, квітневі маршрути охопили відвідини учнів Каланчацького району.

Друк

Музею козацтва – бути!

Покоління за поколінням українські патріоти вшановували пам'ять козаків, основоположників державотворчих процесів, борців за свободу та честь вільного народу. Таврійському краю в цьому аспекті випадає особлива роль. Адже саме в Північній Таврії – там, де Дике поле тюркських кочівників межувало з осілим світом східних слов’ян, власне і зародилося козацтво. Та на превеликий жаль, культурно-просвітницьким місцем, де були б зібрані та представлені історичні матеріали козацької епохи можуть похвалитися лише великі міста, такі як Київ, Запоріжжя, Одеса... В той час, як для невеличких районних центрів це завдання є непідсильним та майже неможливим.

Друк

Завжди раді допомогти

Зустріч зі школярами – явище завжди хвилююче, проте й приємне водночас. Адже поділитися інформацією про рідну alma-mater, згадати цікавинки студентського життя та розказати історію власного навчання справа вкрай корисна й потрібна. Тож, дуже приємно, коли студентів та представників інституту запрошують до участі у класних годинах для одинадцятикласників.

Друк

Свято весни та жіноцтва

Так вже повелося, що свято весни 8 Березня знаменує собою розквіт та красу усього живого на землі. Так само і жіноцтво Новокаховського гуманітарного інституту являє собою те прекрасне, добре, чуйне й натхнене, що сповнює освітянський простір факультету яскравими фарбами й барвами.

Друк

Шевченкове слово не вмре, не загине

Традиційним заходом з національного-патріотичного виховання в НГІ є вшанування творчості великого Кобзаря в святкові «шевченківські дні». Цьогоріч, окрім декламування віршів літераторами органів студентського самоврядування інституту, студенти долучилися до міських святкових заходів. Покладання квітів до пам’ятника Шевченка, участь в роботі тематичної вітальні Каховської дитячої районної бібліотеки, а також змагання в представленні найбільшої колекції книжок талановитого Кобзаря зробили березень по-справжньому теплим та натхненним.
Друк

Туреччина запрошує на стажування

У зв’язку з розширенням своєї діяльності та активній підготовці до літнього туристичного сезону 2018 року компанія «Granat Recruting ajans» запрошує до співпраці студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Проходження стажування в п’ятизіркових готельно-розважальних комплексах Турецької Республіки з можливістю офіційного працевлаштування на період з 01.04.2018р. по 15.10.2018р. за різними вакансіями зробить твоє літо незабутнім!

Друк

Знову серед перших, знову серед кращих

Традиційно, наприкінці лютого у Новій Каховці відбувається нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина». Цей рік не став виключенням і вже 23 лютого стали відомі імена одинадцяти переможців за підсумками роботи продовж 2017 року.

Друк

«Я у світі професій» або готуємо санчата влітку…

Для НГІ профорієнтаційна робота – не лише можливість розказати про себе сьогоднішнім випускникам шкіл, але й прагнення зацікавити, надихнути, підказати й порадити школярам старших класів, як знайти себе у світі професій.

Друк

Кращий легкоатлетичний забіг року – благодійний!

«Ялинонько, гори!» Креативна назва для спортивного заходу? Звісно! А пробігти півмарафонську дистанцію у 21 кілометр 31 грудня? Шалено! Але, хіба не так: із запалом і натхненням треба завершувати рік?

Друк

Щедрий Миколай - 2017

Скільки пишеться літопис Новокаховського гуманітарного інституту, стільки ж років студентське самоврядування навчального закладу не оминає увагою одне з найдобріших, найчарівніших та казкових зимових свят – День Святого Миколая.

Друк

Казкові пригоди студентів НГІ

Не зважаючи на вік, кожен з нас мріє опинитися у казці. Тому, волонтерський відділ студентського самоврядування НГІ навіть не замислювався з приводу того, в якому форматі провести святкові заходи для дітей з родин учасників АТО. На думку студентів, малеча має на все життя зберегти віру в дива, тож постанова новорічної казки дозволить зробити цей перший крок у напрямку відкриття душі та серця добру всім маленьким українцям. Тож, 15-го грудня в святково прикрашеному холі каховського будинку культури «Меліоратор» за участю студентів НГІ запанувала атмосфера новорічного дива. Адже перед малюками постали улюблені та добре відомі всім казкові персонажі: бабуся Зимушка-зима (постійний партнер волонтерських заходів НГІ, голова ГО «Солідарна Україна» Решетова Людмила Анатоліївна), красуня Мальвіна (Валерія В'юнова – студентка І курсу напряму підготовки «Право»), веселий Буратіно (Владислав Соболь – студент 4 курсу напряму підготовки «Психологія»), бешкетний кіт Базиліо (Євген Федоренко – студент 3 курсу напряму підготовки «Право»), хитрюща лисичка Аліса (Марина Спутай – 4 курс спеціальності «Право») та символ Нового року Собачка Мрія (Маргарита Стрельнікова – 1 курс напряму підготовки «Право»). Разом з героями постановки діти й дорослі виконували завдання, співпереживали в боротьбі добра над злом та щиро раділи спільній перемозі.

Друк

Волонтерський загін НГІ на варті святкового настрою

Поки дорослі метушаться у передноворічних клопотах, а українські родини складають плани на проведення незабутніх зимових канікул, дітки з Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів мріють просто про увагу та невелику кількість душевного тепла в холодні зимові будні. Тож лялькова вистава від студентського активу інституту виявилася як ніколи доречною, аби підняти настрій маленьким вихованцям Центру.

Друк

Міжнародний день інвалідів

На жаль, життя - не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку. З усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують інваліди. Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. І приємно, що Новокаховський гуманітарний інститут вже 18 років не стоїть осторонь цих проблем. Щорічно ряди студентів НГІ поповнюються все новими й новими юнаками й дівчатами з інвалідністю з усіх куточків Херсонщини. Багаторічне партнерство інституту з Херсонським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та регіональними центрами зайнятості дають свої результати, завдяки чому десятки молодих фахівців, незважаючи на вади здоров’я, змогли успішно працевлаштуватися.

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати