Друк

Перші наукові читання до Дня української писемності та мови

8 листопада в переддень традиційного для вшанування студентами й викладачами НГІ Дня української писемності та мови, факультетом управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних дисциплін інституту було проведено нетривіальний, дуже цікавий та незвичний для нашого навчального закладу науково-пізнавальний захід – відбулися перші наукові читання на тему «Українська мова в діалозі зі світовою культурою: історичний аспект та сучасні реалії».

Друк

Благодійний «цукерковий десант»

Можна довго точити суперечки довкола «гуманності Хеловіну», а можна за допомогою святкових студентських гулянь зібрати «цукерковий десант» смачних подарунків з благою й доброю місією – підсолодити життя малечі з багатодітної родини Каховки.

Друк

Осінній карнавал в НГІ

Як і більшість сучасної молоді, студентство НГІ полюбляє гучно й весело проводити дозвілля, жартувати одне над одним, проявляти креатив й давати волю своїй фантазії. А коли гуляння передбачають ще й зміну вбрання й вигадування чудернацьких костюмів – юнацтво вже не втримати, аж так їх кортить долучитися до веселощів.

Друк

Тренінг «Особистісні межі»

Добре, коли студенти інституту отримують в своєму навчальному закладі все те, заради чого вони сюди прийшли – знання, навички, професійні компетенції, індивідуальні настанови від викладачів та поради від справжніх корифеїв своєї справи. Однак, ще кращим є той варіант, коли на момент закінчення навчання, студенти вже є настільки сформованими особистостями й професійно підготовленими фахівцями, що здатні ділитися своїми знаннями й транслювати їх оточуючим.

Друк

Іміджеві лекції з клінічної психології

Будучи сучасним навчальним закладом, зорієнтованим на повсякчасне застосування прогресивних технологій організації аудиторних занять студентів, Новокаховський гуманітарний інститут не оминає можливості залучити до освітнього процесу кращих з кращих. Саме з цією метою в останню п'ятницю жовтня було організовано зустріч студентів-психологів з креативним науковцем, досвідченим освітянином й просто чарівною жінкою - кандидатом психологічних наук Ляшко Вірою Віталіївною.

Друк

Найсильнішого обрано

«Спорт навчанню не завада», - вирішили студенти й влаштували турнір з армреслінгу прямо посеред робочих жовтневих буднів. Так, в ході зустрічі в результаті запеклих протистоянь вдалося виявити найправнішого та найсильнішого студента з армреслінгу. Ним став майбутній юрист, а нині другокурсник Ярослав Варава. Друге й третє місце посіли відповідно Никоноров Гордєй та Новицький Кирило.

Друк

Подорож до Асканії-Нова

Наскільки ж прекрасна та мальовнича природа восени. Скільки поетів, композиторів та художників описували мовою своїх робіт всю її красу. У які кольорові барви одягаються дерева. Опале листя розфарбовує остигнуту землю в жовтий, помаранчевий та червоний кольори, намагається зігріти її, готує до холодного подиху зими. Природа притягує до себе відвідувачів - і старих, і молодих.

Друк

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ - 2019

«Козацькому роду нема переводу», - свідчить народний фольклор. В рамках НГІ з цією думкою цілком погоджуються й, ба більше, - передають знання козацьких традицій й почуття шани до славетних українських воїнів підростаючому поколінню. Саме з цією метою напередодні Дня українського козацтва й Дня захисника України в актовому залі інституту відбулася зустріч студентського активу й координаторів Музею козацтва з першокласниками ЗОШ №10 міста Нова Каховка.

Друк

Юристам «України» присвячується

Календар професійних свят в Новокаховському гуманітарному інституті щороку майорить унікальними подіями, які за 20 років існування навчального закладу вже стали традиційними й завжди очікуваними. Цього разу естафету кафедральних урочистостей з нагоди професійного свята після комп'ютерників перейняли студенти-юристи інституту.

Друк

Нагороди освітянам вручено

Не викликає сумнівів той факт, що краща винагорода для педагога – це успіхи його учнів. Викладачі НГІ завжди поділяли цю ідею, тому й привітати їх з професійним святом студенти вирішили творчо й креативно, демонструючи свої здобутки не тільки на науковій ниві, але й у мистецькому колі.

Друк

У витоків Нової Каховки

Флеш-моб до Дня міста прийнято й реалізовано! Зокрема, в рамках святкових заходів, присвячених 67-ій річниці з дня народження міста, студентство НГІ організувало колективний перегляд кінострічки «Поэма о море», знятої за сценарієм легендарного режисера, письменника, кінодраматурга, частого гостя й палкого шанувальника Нової Каховки – Олександра Довженка.

Друк

Настя, вперед!

Чарівна й така справжня, тендітна й незламна, сильна духом й тверда в своїх намірах прославити Нову Каховку й рідну alma-mater на спортивній арені. Це вона – наша Анастасія Максимова, студентка ІІ курсу спеціальності «Психологія». Незважаючи на нозологію, Настуся ще змалечку закохана в спорт. Бочча – це її пристрасть впродовж останніх років. Тож, наразі вона бере участь у Кубку України з бочча серед спортсменів з ураженням ОРА та ВРФР, що проходить в місті Одеса у період з 25 по 29 вересня.

Друк

Бізнес-інтенсив «INSIGHT» в Новій Каховці

Зустріч студентів із організаторами масштабного форуму підприємців Півдня України «Бізнес-інтенсив «INSIGHT» відбулася в стінах Новокаховського гуманітарного інституту 17 вересня.

Друк

День комп’ютерника і програміста в НГІ

Яке значення має число 256? Для пересічного студента – звичайнісінька цифра, нічого унікального. А от для студентів кафедри інформаційних технологій 256 = два у восьмому ступені = кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. А ще, саме на 256-ий день року припадає День комп'ютерника і програміста, який вони радо та головне наукомістко відсвяткували в рідному інституті.

Друк

Кіно-сезон 2019-2020 стартував!

     Якщо в одній відомій пісні є слова «музика нас зв'язала», то в Новокаховському гуманітарному інституті студентів всіх поколінь поєднує любов до сучасного кінематографу.

     Саме на перегляд кінострічки зібралися 12 вересня першокурсники в актовому залі інституту. Оминути цю подію не змогли й досвідчені активісти студентського руху. Тож перші знайомства, неформальний обмін враженнями та побудова спільних планів на найближчу перспективу в рамках студентського середовища пройшли успішно.

     Далі – буде!

у,
Друк

Посвята у студенти 2019

Хвилюючі й довгоочікувані, вирішальні й непередбачувані – такими є перші вересневі дні для юнаків та дівчат, що впродовж літньої вступної кампанії зробили свій вибір та подали документи до Новокаховського гуманітарного інституту, подолавши всі терени ЗНО й прохідних балів.

Друк

На Універсіаді-2019 в Неаполі Сергій Регеда виграв «срібло» у метанні молота

Сьогодні, 9 липня, у шостий медальний день XXX Всесвітньої літньої Універсіади-2019 в Неаполі (Італія) срібним призером став представник Новокаховського гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» легкоатлет Сергій Регеда.

     Як повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України, Сергій Регеда посів друге місце у метанні молота із результатом 74.27 метра, поступившись лише спортсмену з Туреччини – Озкану Балатачі (його результат – 75,98 метра).    

 
 
 
 
 
у,
Друк

Викладач-ультрамарафонець

Із вечора – до ранку, із 20:00 до 10:00 години тривав 100-кілометровий міжнародний ультрамарафон у Києві на Трухановому острові. Уперше в цих змаганнях взяв участь викладач Новокаховського гуманітарного інституту (кафедра комп'ютерної інженерії) Маринич Дмитро Вікторович. Він успішно подолав цю неймовірну дистанцію за 11 годин 44 хвилини 18 секунд. Зазначимо, що контрольний час забігу становив 14 годин, тож наш легкоатлет «зекономив» понад дві години й увійшов до числа найуспішніших учасників забігу.
      Щиро вітаємо нашого викладача й зичимо міцного здоров'я для нових спортивних досягнень!

    

 
 
 
 
 
у,

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати