Друк

Ректора НГІ обрано головою Науково-технічної ради Нової Каховки

Вітаємо ректора НГІ, кандидата філософських наук, Заслуженого працівника освіти Украни Севрюкова Георгія Івановича з обранням головою Науково-технічної ради (далі – НТР) при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.
Будучи консультативно-дорадчим органом, НТР ставить собі за мету об’єднати зусилля, спрямовані на соціальний, економічний та культурний розвиток міста, всебічне сприяння науково-технічному прогресу, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення прав і свобод населення міста Нова Каховка.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

В НГІ відбувся Відкритий чемпіонат Нової Каховки з шахів

Протягом двох тижнів, 16-17 та 23-24 лютого 2019 року, в Новокаховському гуманітарному інституті проходив чемпіонат міста Нова Каховка з шахів, присвячений Дню заснування міста Нова Каховка серед різних вікових категорій. Участь у змаганнях прийняли понад 120 учасників (юнаків та дівчат, чоловіків та жінок, а також ветеранів) з Берислава, Нової Каховки та Каховки.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Студентку-волонтера НГІ нагороджено відзнакою Президента України

Указом Президента України №14/2019 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України студентку магістратури Новокаховського гуманітарного інституту Чеснішу Ольгу Олександрівну за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи.
Пишаємося нашою студенткою-магістрантом, патріотом, волонтером та просто людиною з великим серцем!
                                                                                                                            Адміністрація НГІ
 
у,
Друк

Результативні зустрічі

13 лютого 2019 року відбулася зустріч директора Новокаховського гуманітарного інституту Севрюкова Георгія Івановича з начальником Новокаховського управління соціального захисту населення Стоянчук Оленою Михайлівною.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Переможне «Свято надій»

Фестиваль студентської творчості для студентів з обмеженими фізичними можливостями вже в 16 раз відбувся в столиці нашої Батьківщини, місті Києві. Організатором унікального й по-справжньому феєричного свята є Університет «Україна». Тож, маючи можливість продемонструвати свої таланти на великій сцені в межах проведення завершального туру Фестивалю, до Києва відправилась студентка другого курсу спеціальності право В’юнова Валерія разом із заступником Президента студентського самоврядування НГІ Каріною Аслановою.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Всеукраїнські спортивні досягнення викладачів НГІ

Хто сказав, що спортивні змагання призначенні лише для студентів? Ні! Педагогічний колектив НГІ з цим категорично не погоджується. Так, днями в Києві відбувся Відкритий чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду «Вільна піраміда». Викладач кафедри соціально-правових дисциплін Михайлов Дмитро Олександрович, що в недалекому минулому сам був студентом НГІ та закінчив його з відзнакою, виборов абсолютну перемогу та посів І місце в абсолютному заліку.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

День студента – 2018

Якщо запитати у будь-якого студента, який день у навчальному календарі є найулюбленішим, більшість, не замислюючись, відповість: «День студента!» І причин тому багато. По-перше, на відміну від особистого дня народження, це свято стосується всіх друзів з інституту. По-друге, викладачі цього дня по-доброму вибачають студентську непідготовленість до свого предмету, адже розуміють це й гамірний та піднесений настрій молоді. А по-третє, коли ще випаде нагода пожартувати й поспілкуватися «без краваток» з міським головою?


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Про нас пишуть газети!

                                                         gazeta                                                                             

 

Друк

Speaker Club

                                                                                                31.10.18                                                                         
                                                                             

 

Друк

Кіно - Halloween 2018

Студентська жага до змін і трансформацій в усі часи була сильною й непереборною, а коли ще й привід для цього випадає сучасний та креативний, такий як Хеллоуін, – годі й зволікати. Так, останній день жовтня в стінах НГІ перетворився на вибухову феєрію справжнього чарівного дійства.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Кращі юристи всіх поколінь в НГІ

На початку жовтня юристи України відзначають своє професійне свято. Новокаховський гуманітарний інститут, перший набір студентів до якого відбувся у 1999 році саме за напрямом підготовки «право», традиційно не лишається осторонь урочистих заходів 8 жовтня.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Свято освітян

«Вдячність до педагога, то є дяка за своє майбутнє», - стверджує народна мудрість. Студенти Новокаховського гуманітарного інституту не обмежилися словами «спасибі» на адресу своїх наставників, а впродовж усього святкового дня гучно, весело, яскраво та найголовніше – щиро нагадували своїм викладачам, що їх праця є важливою, благородною та такою потрібною в усі часи й для усіх поколінь нашого народу.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Форум Молодіжних лідерів – 2018

29 вересня в Новій Каховці відбувся Форум Молодіжних Лідерів, в якому брали участь молодь, організації, які захищають інтереси молоді, освітні заклади, представники влади і громадськість. Не обійшлося і без представників Новокаховського гуманітарного інституту.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Всі таємниці розкрито! Або семінар «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір»

Бувають ЗУСТРІЧІ, які запам’ятовуються надовго. Бувають ПОДІЇ, які назавжди змінюють світогляд. Бувають ЛЮДИ, чий посил та роль в суспільстві значно ширші за загальноприйняті межі.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Козаки з-поміж нас

Новокаховський гуманітарний інститут завжди був шанувальником надбань української культури та ідентифікуючих цінностей нашого народу. Зокрема, 2018-2019 навчальний рік рішенням ректорату НГІ було проголошено роком української мови в інституті. Що це значить? А те, що зовсім скоро почнеться марафон українознавства в усьому своєму різноманітті. І охопить він не тільки студентську спільноту, а й увесь професорсько-викладацький склад інституту.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Формат в неформаті

Будні в інституті – це лекції, семінари, наукова робота та опанування обраної професії? Безсумнівно, так все і є. А як, щодо вихідних? А вихідні в інституті бувають різними.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

Новий навчальний рік в НГІ стартував вдало!

Коли велика родина Університету «Україна» поповнюється новими яскравими особистостями, це завжди свято й радість. А коли це ще й знайомство з галасливими, проте вже такими вмотивованими першокурсниками, то душу сповнюють відчуття вдячності за довіру та велика відповідальність за майбутнє нашої держави.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Друк

«Кордон Європи» починається в НГІ

З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом з назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.


ДОКЛАДНІШЕ  >>

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати