Друк

Перша урочиста екскурсія Музеєм козацтва

18 квітня в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбулася перша урочиста екскурсія до Музею козацтва, який днями відкрився в навчальному закладі.

Друк

Каланчак – з нами!

Профорієнтація у форматі зустрічей адміністрації інституту зі школярами загальноосвітніх шкіл Херсонської області не зупиняється ні на тиждень. Зокрема, квітневі маршрути охопили відвідини учнів Каланчацького району.

Друк

Музею козацтва – бути!

Покоління за поколінням українські патріоти вшановували пам'ять козаків, основоположників державотворчих процесів, борців за свободу та честь вільного народу. Таврійському краю в цьому аспекті випадає особлива роль. Адже саме в Північній Таврії – там, де Дике поле тюркських кочівників межувало з осілим світом східних слов’ян, власне і зародилося козацтво. Та на превеликий жаль, культурно-просвітницьким місцем, де були б зібрані та представлені історичні матеріали козацької епохи можуть похвалитися лише великі міста, такі як Київ, Запоріжжя, Одеса... В той час, як для невеличких районних центрів це завдання є непідсильним та майже неможливим.

Друк

Завжди раді допомогти

Зустріч зі школярами – явище завжди хвилююче, проте й приємне водночас. Адже поділитися інформацією про рідну alma-mater, згадати цікавинки студентського життя та розказати історію власного навчання справа вкрай корисна й потрібна. Тож, дуже приємно, коли студентів та представників інституту запрошують до участі у класних годинах для одинадцятикласників.

Друк

Свято весни та жіноцтва

Так вже повелося, що свято весни 8 Березня знаменує собою розквіт та красу усього живого на землі. Так само і жіноцтво Новокаховського гуманітарного інституту являє собою те прекрасне, добре, чуйне й натхнене, що сповнює освітянський простір факультету яскравими фарбами й барвами.

Друк

Шевченкове слово не вмре, не загине

Традиційним заходом з національного-патріотичного виховання в НГІ є вшанування творчості великого Кобзаря в святкові «шевченківські дні». Цьогоріч, окрім декламування віршів літераторами органів студентського самоврядування інституту, студенти долучилися до міських святкових заходів. Покладання квітів до пам’ятника Шевченка, участь в роботі тематичної вітальні Каховської дитячої районної бібліотеки, а також змагання в представленні найбільшої колекції книжок талановитого Кобзаря зробили березень по-справжньому теплим та натхненним.
Друк

Туреччина запрошує на стажування

У зв’язку з розширенням своєї діяльності та активній підготовці до літнього туристичного сезону 2018 року компанія «Granat Recruting ajans» запрошує до співпраці студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Проходження стажування в п’ятизіркових готельно-розважальних комплексах Турецької Республіки з можливістю офіційного працевлаштування на період з 01.04.2018р. по 15.10.2018р. за різними вакансіями зробить твоє літо незабутнім!

Друк

Знову серед перших, знову серед кращих

Традиційно, наприкінці лютого у Новій Каховці відбувається нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина». Цей рік не став виключенням і вже 23 лютого стали відомі імена одинадцяти переможців за підсумками роботи продовж 2017 року.

Друк

«Я у світі професій» або готуємо санчата влітку…

Для НГІ профорієнтаційна робота – не лише можливість розказати про себе сьогоднішнім випускникам шкіл, але й прагнення зацікавити, надихнути, підказати й порадити школярам старших класів, як знайти себе у світі професій.

Друк

Кращий легкоатлетичний забіг року – благодійний!

«Ялинонько, гори!» Креативна назва для спортивного заходу? Звісно! А пробігти півмарафонську дистанцію у 21 кілометр 31 грудня? Шалено! Але, хіба не так: із запалом і натхненням треба завершувати рік?

Друк

Щедрий Миколай - 2017

Скільки пишеться літопис Новокаховського гуманітарного інституту, стільки ж років студентське самоврядування навчального закладу не оминає увагою одне з найдобріших, найчарівніших та казкових зимових свят – День Святого Миколая.

Друк

Казкові пригоди студентів НГІ

Не зважаючи на вік, кожен з нас мріє опинитися у казці. Тому, волонтерський відділ студентського самоврядування НГІ навіть не замислювався з приводу того, в якому форматі провести святкові заходи для дітей з родин учасників АТО. На думку студентів, малеча має на все життя зберегти віру в дива, тож постанова новорічної казки дозволить зробити цей перший крок у напрямку відкриття душі та серця добру всім маленьким українцям. Тож, 15-го грудня в святково прикрашеному холі каховського будинку культури «Меліоратор» за участю студентів НГІ запанувала атмосфера новорічного дива. Адже перед малюками постали улюблені та добре відомі всім казкові персонажі: бабуся Зимушка-зима (постійний партнер волонтерських заходів НГІ, голова ГО «Солідарна Україна» Решетова Людмила Анатоліївна), красуня Мальвіна (Валерія В'юнова – студентка І курсу напряму підготовки «Право»), веселий Буратіно (Владислав Соболь – студент 4 курсу напряму підготовки «Психологія»), бешкетний кіт Базиліо (Євген Федоренко – студент 3 курсу напряму підготовки «Право»), хитрюща лисичка Аліса (Марина Спутай – 4 курс спеціальності «Право») та символ Нового року Собачка Мрія (Маргарита Стрельнікова – 1 курс напряму підготовки «Право»). Разом з героями постановки діти й дорослі виконували завдання, співпереживали в боротьбі добра над злом та щиро раділи спільній перемозі.

Друк

Волонтерський загін НГІ на варті святкового настрою

Поки дорослі метушаться у передноворічних клопотах, а українські родини складають плани на проведення незабутніх зимових канікул, дітки з Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів мріють просто про увагу та невелику кількість душевного тепла в холодні зимові будні. Тож лялькова вистава від студентського активу інституту виявилася як ніколи доречною, аби підняти настрій маленьким вихованцям Центру.

Друк

Міжнародний день інвалідів

На жаль, життя - не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Вони погано чують або глухі, мають порушення мовлення або німі, погано бачать або сліпі. Є люди з обмеженими руховими можливостями або із затримкою розвитку. З усіх категорій осіб, які потребують соціального захисту, на особливу увагу заслуговують інваліди. Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя. І приємно, що Новокаховський гуманітарний інститут вже 18 років не стоїть осторонь цих проблем. Щорічно ряди студентів НГІ поповнюються все новими й новими юнаками й дівчатами з інвалідністю з усіх куточків Херсонщини. Багаторічне партнерство інституту з Херсонським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та регіональними центрами зайнятості дають свої результати, завдяки чому десятки молодих фахівців, незважаючи на вади здоров’я, змогли успішно працевлаштуватися.

Друк

ВІЛ небезпечний, поки ти не знаєш про нього

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначали 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Друк

В гостях у випускників Генічеська

Щотижневі заходи з профорієнтаційної роботи в НГІ невпинно набирають обертів та розширюють свою географію. Зокрема, останній осінній день запам’ятається колегії викладачів інституту відрядженням до гостинного міста Генічеськ. Відвідавши чотири місцеві загальноосвітні навчальні заклади та провівши ознайомчі зустрічі з учнями випускних класів, можна відмітити високий ступінь обізнаності та відповідальності перед майбутнім вибором професії найстарших генічеських школярів. Тож, в ході розмови з гостями з Нової Каховки, від учнів та вчителів шкіл лунали запитання чіткі і по суті. А, отримуючи вичерпні відповіді, школярі не приховували свого захвату від відкритих для себе можливостей та переваг навчання в Університеті «Україна». Тож, домовившись про майбутні зустрічі та консультації з питань вступної кампанії 2018, обидві сторони діалогу відчували схожі емоції – вдячність останньому осінньому дню за подаровані корисні знайомства!

Друк

Новотроїцьке на зв’язку з «Україною»

Рідна школа… Хто з нас хоч раз у своєму свідомому дитинстві не мріяв повернутися до стін школи успішним та незалежним дорослим? Аби на тебе дивилися із захватом вчителі, аби друзі з молодших класів побачили, яким ти став самостійним та зміг реалізувати свої шкільні мрії, аби батьки пишалися своїм випускником? Мабуть, кожен. І в цьому аспекті особливо приємною є місія Новокаховського гуманітарного інституту. Адже, перейнявши естафету в підготовці гідних громадян України від шкільних педагогів та батьків, інститут насправді дає путівку до щасливого життя своїм студентам.

Друк

День студента – 2017

Що може бути веселішим, креативнішим, драйвовішим та цікавішим, аніж святкування Дня студента? «Звісно, нічого!» - твердо скажуть студенти Новокаховського гуманітарного інституту. І вони мають рацію! Адже той захват та шквал емоцій, які отримують учасники святкових заходів 17 листопада, згадуються дуже довго. От і цього року програма, запропонована до уваги глядачів, була на вищому рівні. Вітання адміністрації, вручення студентських квитків першокурсникам, нагородження грамотами та похвальними листами кращих студентів-науковців, а також пісні, танці, розваги від інститутської команди КВК і проведення конкурсу «Містер інститут 2017» - все це вкотре нагадало, яким талановитим та обдарованим є студентство в новокаховській «Україні».
 Тож, не маю жодних сумнівів, що цей день стане одним із тих спогадів, які потраплять в скарбничку кращих моментів з легендарного студентського життя.

Друк

Велика Лепетиха та Горностаївка знайомляться з «Україною»

Чергова зустріч зі школярами в рамках профорієнтаційної роботи НГІ відбулася 14 листопада в загальноосвітніх школах та навчально-виховних закладах Великолепетиського та Горностаївського районів. Делегацію представників інституту гостинно зустріли майбутні абітурієнти та розпитали з найрізноманітніших питань щодо вступу до вищого навчального закладу. Отримавши відповіді на всі питання, задоволені та щасливі школярі здобули інформацію та інструкції для подальших дій і особистого розвитку на шляху становлення в обраній професії.

Друк

Пишемо й думаємо українською

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її вічно живу і нову,
і мову її солов’їну…»
 
Володимир Сосюра
 

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати