Друк

Інфографічні Шевченківські дні в НГІ

До 206-ої річниці Дня народження Тараса Шевченка – символа української нації та автора безсмертних творів, що стали візитівкою української літератури Новокаховський гуманітарний інститут сповнився атмосферою кобзаревого слова. Проте, на відміну від попередніх років, нині відділ виховної роботи вирішив діджиталізувати свято, запропонувавши інфографічну концепцію.

    Яскрава, інформативна та легка для сприйняття форма подачі життєвого і творчого шляху Кобзаря стала приємною несподіванкою для студентів. Адже ключові дати, події, історичні повороти долі письменника, а також згадки про безсмертні сюжети його творів та образи головних героїв, що полюбилися народу століття тому – викладені коротко та структуровано завдяки інфографіці, чекали на студентів на всіх комп'ютерах інформаційного центру, робочих столах працівників інституту, а також у вигляді презентацій, що транслювалися в фойе навчального закладу в шевченківські дні.

   Ось таким вийшов сучасний день народження безсмертного Кобзаря.

 

Друк

Жіночий день

Історія знає чимало прикладів того, коли жінками з їх креативністю, мудрістю, наполегливістю та цілеспрямованістю вершилася доля цілих країн та народів. Проте й наразі значущість надбань «слабкої половини» колективу НГІ в галузі забезпечення освітнього процесу важко переоцінити. Саме тому 6 березня на адресу чарівних, розумних, красивих, чуйних, любих та обожнюваних працівниць, викладачок, студенток інституту лунали чоловічі вітання та теплі слова.
 
Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло.
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

 

,
Друк

Магістри, що не мають рівних

Щиро вітаємо магістрів Новокаховського гуманітарного інституту кафедр комп'ютерної інженерії, управління та адміністрування, соціально-правових та поведінкових наук з успішним захистом дипломних робіт. Дякуємо за проведені актуальні дослідження та компетентні пропозиції в межах кожної теми. Як завжди – пишаємося вашими ґрунтовними роботами та змістовними працями! Дякуємо завідувачам кафедр та науковим керівникам за цікавість до студентських досліджень та професійність в роботі по підготовці висококваліфікованих випускників.

Друк

Зимові будні студентства

Зима буває різною... Теплою й лютою, відпочинково-ледачою та пізнавально-інформативною. Єдине, що лишається без змін – це жага студентства інституту знову зібратися в дружньому колі міцної родини Новокаховського гуманітарного інституту. Але перед цим – традиційний канікулярний відпочинок, зимові розваги, проходження практики, її документальне оформлення та пізнання себе в межах обраної професії.

,
Друк

Помічники Святого Миколая

      Зимові свята є найулюбленішою порою всіх дітлахів. Проте є родини, де мрії малечі так і лишаються нездійсненими через складні умови життя та особливий статус їх родин – неблагонадійні... Аби потішити саме таких малюків, студентство НГІ долучилося до благодійної акції «Помічники Святого Миколая», організованої волонтерами Каховщини. Зібрані іграшки, дитячі книжки, канцелярські набори для творчості, засоби особистої гігієни та солодощі обов'язково потішать дітлахів та подарують таку важливу рису як віра в казку. Адже, як відомо, дива трапляються там, де в них вірять!

 

Друк

Підсумки літературно-дослідницького конкурсу «Воїни світла серед нас» (за твором Максима Петренка «Спокійної ночі)»)

Відповідно до плану виховної роботи Новокаховського гуманітарного інституту, з метою залучення студентської молоді до знайомства із сучасними творами української літератури, присвячених переламним моментам вітчизняної історії, виховання загальнолюдських та патріотичних цінностей, а також підтримки творчо обдарованої молоді, протягом жовтня-грудня 2019 року тривав літературно-дослідницький конкурс «Воїни світла серед нас».

Друк

Цикл відкритих лекцій в НГІ

Відповідно до наказу №134 «Про затвердження і впровадження Положення про проведення та оцінювання відкритих занять науково-педагогічних і педагогічних працівників у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», 28 листопада відбулася відкрита лабораторна робота з дисципліни «Архітектура комп'ютера» старшого викладача кафедри інформаційних технологій Маринича Дмитра Вікторовича. Тема заняття була обрана максимально цікава – «Програмування портів введення/виведення мікроконтролера Arduino», що дозволило в межах роботи студентської групи на базі частково пошукових дій студентів отримати високий рівень знань та навичок.

Друк

Сяйво надій – 2019

Фінал XVII Студентського фестивалю творчості «Сяйво надій», що відбувся 26 листопада в Києві, традиційно об'єднав талановиту молодь з усіх територіально-відокремлених структурних підрозділів Університету «Україна».

Друк

Голодомор – незагоєна рана України

      Загальноміський мітинг, що відбувся суботнього ранку біля пам'ятної стели «Жертвам голодоморів в Україні 1932-1933 років», зібрав студентство та юнь Нової Каховки. Молодь Новокаховського гуманітарного інституту вшанувала пам'ять жертв тих важких часів та поклала квіти до меморіалу.

 

Друк

Шоста річниця Дня Гідності та Свободи… Україна понад усе!

 Урочистості та святковий концерт, присвячений шостій річниці Дня Гідності та Свободи відбувся 21 листопада в міському Палаці культури. Адміністрація та студентство інституту відвідали цей захід.

Згадали... Знову пережили... Зробили висновки...

Віримо в Україну та її світле майбутнє!

 

Урочистості та святковий концерт, присвячений шостій річниці Дня Гідності та Свободи відбувся 21 листопада в міському Палаці культури. Адміністрація та студентство інституту відвідали цей захід.

Друк

Перші наукові читання до Дня української писемності та мови

8 листопада в переддень традиційного для вшанування студентами й викладачами НГІ Дня української писемності та мови, факультетом управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних дисциплін інституту було проведено нетривіальний, дуже цікавий та незвичний для нашого навчального закладу науково-пізнавальний захід – відбулися перші наукові читання на тему «Українська мова в діалозі зі світовою культурою: історичний аспект та сучасні реалії».

Друк

Благодійний «цукерковий десант»

Можна довго точити суперечки довкола «гуманності Хеловіну», а можна за допомогою святкових студентських гулянь зібрати «цукерковий десант» смачних подарунків з благою й доброю місією – підсолодити життя малечі з багатодітної родини Каховки.

Друк

Осінній карнавал в НГІ

Як і більшість сучасної молоді, студентство НГІ полюбляє гучно й весело проводити дозвілля, жартувати одне над одним, проявляти креатив й давати волю своїй фантазії. А коли гуляння передбачають ще й зміну вбрання й вигадування чудернацьких костюмів – юнацтво вже не втримати, аж так їх кортить долучитися до веселощів.

Друк

Тренінг «Особистісні межі»

Добре, коли студенти інституту отримують в своєму навчальному закладі все те, заради чого вони сюди прийшли – знання, навички, професійні компетенції, індивідуальні настанови від викладачів та поради від справжніх корифеїв своєї справи. Однак, ще кращим є той варіант, коли на момент закінчення навчання, студенти вже є настільки сформованими особистостями й професійно підготовленими фахівцями, що здатні ділитися своїми знаннями й транслювати їх оточуючим.

Друк

Іміджеві лекції з клінічної психології

Будучи сучасним навчальним закладом, зорієнтованим на повсякчасне застосування прогресивних технологій організації аудиторних занять студентів, Новокаховський гуманітарний інститут не оминає можливості залучити до освітнього процесу кращих з кращих. Саме з цією метою в останню п'ятницю жовтня було організовано зустріч студентів-психологів з креативним науковцем, досвідченим освітянином й просто чарівною жінкою - кандидатом психологічних наук Ляшко Вірою Віталіївною.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати