Друк

Георгій Іванович Севрюков закликав бізнес і владу до комп’ютеризації шкіл громади.

4 січня, Почесний громадянин міста, директор Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгій Севрюков завітав до ліцею №2 ім. А.П. Бахути на засідання педагогічної ради та подарував учбовому закладу новий сучасний комп'ютер.    

Особистим прикладом він показав напрямок благочинної діяльності для бізнесу і влади в новому 2022 році.

Цього року ліцею виповниться 70 років. Георгій Іванович привітав педагогів з цією визначною датою, а також з Новорічними та Різдвяними святами. Як ректор вишу він добре розуміє, хто готує майбутніх студентів, і саме тому плекає надію, що влада та бізнес міста підтримає його почин з комп'ютеризації середніх учбових закладів громади. Сучасний підхід до освіти неможливий без впровадження сучасних комп'ютерних технологій навчання, нових ефективних форм і методів організації всього навчально-виховного процесу.

"Створення телекомунікаційної інфраструктури, забезпечення навчальних закладів комп'ютерною технікою, впровадження масових програм навчання є невід'ємною складовою реалізації загальнонаціональної програми інформатизації навчального процесу. Використання інформаційних технологій і, насамперед, можливостей мережі Інтернет має бути максимально доступним для школярів. Хочу, щоб місцева влада і депутати наслідували цей приклад і купували комп'ютери, щоб навчати наших дітей комп'ютерній грамотності", – зазначив у своєму виступі перед педагогічним колективом Георгій Іванович.

А на завершення він поділився з педагогами своїм бажанням щодо створення громадської організації "Комфортне місто – Нова Каховка", аби мешканцям жилось в ньому зручно та комфортно.

Директор ліцею Оксана Якубова від усього педагогічного колективу щиро подякувала за подарунок та виказала надію, що в місті знайдуться достойні люди, які підтримають почин Георгія Севрюкова. Адже сучасна молодь – це наше майбутнє і майбутнє нашої країни.

Матеріал взято з сайту nk-online.com.ua

 

Друк

Студент НГІ отримав іменну президентську стипендію.

Скарбничка досягнень студентства Новокаховського гуманітарного інституту в грудні поповнилася визначним досягненням - Марк Ващишин, студент спеціальності "Право", отримав іменну стипендію Президента Університету "Україна" Петра Таланчука, ставши кращим студентом навчального закладу.

Вітаємо Марка та зичимо подальших успіхів і всіляких гараздів!

    

 

Друк

Кращі викладачі = кращі студенти

     Попри багаторічний досвід та численні методичні напрацювання, незважаючи на високу реалізованість в професії та беззаперечну любов і повагу з боку студентів, є такі освітяни, чий персональний навчальний шлях не має кінця і краю. До таких, з-поміж інших, в НГІ належать к.е.н., заступник директора з наукової роботи Віта Григорівна Корчагіна та к.е.н., декан факультету Марія Володимирівна Пшенична

      Саме цим тендітним викладачкам стає сили першими опановувати актуальні надбання комунікативної сфери та підкорювати все нові вершини на шляху до саморозвитку та вдосконалення.

    Так і цього разу, скарбничка професійних досягнень науково-педагогічних кадрів НГІ поповнилася 6 лідерськими сертифікатами з підвищення кваліфікації Пшеничної М.В. та Корчагіної В.Г. за курсами «Викладач нового часу», «Мистецтво самопрезентації» та «Сторітелінг для викладачів».

     За словами сьогоднішніх героїнь-коліжанок, цей багатомісячний навчальний проект під назвою Курс «Викладач нового часу» став не лише цікавим викликом та корисним випробуванням, а й дозволив значно покращити і вдосконалити навички роботи з камерою, з аудиторією в дистанційному форматі.  

Друк

Призове місце за наукову роботу

      Давно Нова Каховка не раділа перемогам студентів з інвалідністю на науковій ниві. Тим приємнішим стало заслужене ІІІ місце, здобуте студенткою 4 курсу спеціальності «Психологія» Анастасією Максимовою в конкурсі наукових робіт студентів з інвалідністю з врученням стипендії імені Кольченко К.О.

prev    

Друк

Найщиріші вітання

     З невимовною гордістю, щиросердною повагою та величезним захопленням вітаємо директора Новокаховського гуманітарного інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Георгія СЕВРЮКОВА з врученням Почесної грамоти Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом».

    

Друк

День студента 2021

     Любі студенти "України"! Дякуємо, що день за днем ви демонструєте готовність пізнавати, досліджувати, відкривати для себе щось нове та професійно зростати.

     За вами - майбутнє! Тож, будьте кращими, цілеспрямованими та успішними в своїх починаннях. Нехай всі життєві іпити будуть складені вами на "відмінно"!

4c6b60cf-4f93-4e9b-86a9-a92cf2840e70

Друк

Підтримаємо команду НГІ!

      І хоча Міжнародний День студента ще не скоро, міський турнір з настільного тенісу серед студентської молоді, присвячений цій даті, – вже не за горами.

      Так-так, саме 18 жовтня 2021 року відважна команда НГІ Університету «Україна» змагатиметься за звання кращих студентів-спортсменів Нової Каховки. Тож, побажаємо успіхів та перемог нашим чемпіонам: Тишкову Тихону, Шульзі Іллі та Гожда Марії.

     Довідка. Турнір відбудеться в спортивній залі ВСП «Новокаховського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» за організації та підтримки відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.

Друк

День знань 2021

       Здається, немає нічого теплішого для викладацького серця, ніж зустріч зі студентами після літньої розлуки. Так само, як і немає більш живої енергії, аніж та, що заповнює собою приміщення НГІ, коли до нього приходять гомінкі й завзяті першокурсники. В такі миті, наче все стає на свої місця, а значить – освітній кругообіг знову бере свій розгін в перший день вересня.

      За доброю традицією саме першої осінньої днини урочисті збори з нагоди початку нового навчального 2021-2022 року зібрали першокурсників, студентську спільноту, викладацький колектив та адміністрацію ЗВО.

      Першу вступну лекцію про історію та майбутнє українців за мотивами інформаційних матеріалів Президента Університету «Україна» Петра Михайловича Таланчука провів старший викладач кафедри соціально-правових та поведінкових наук Сергій Семенович Юрченко.

      Вітання від секретаря приймальної комісії Марини Анатоліївни Щедріної, напутні слова від керівництва, побажання від органів студентського самоврядування, а ще – знайомство з кураторами, екскурсія навчальною інфраструктурою та перші емоції здобуто. Тож, тепер – в добру путь! З Богом!

Друк

Стипендія міського голови для студентки НГІ

      «Студентське життя таке складне! Доводиться старанно вчитися, не пропускати заняття, виконувати наукові пошуки, боротися з бажанням списати аби лишитися академічно доброчесним… А ще ж, треба встигнути насолодитися молодими роками, юнацьким драйвом та невгамовністю, реалізувати все омріяне й лишити добрий слід по собі!» - скаже будь-хто з пересічних студентів. Всі, але не Анна Полонська.

      Студентка одразу двох спеціальностей («Фінанси, банківська справа та страхування» та «Право»), Анна гучно увірвалася до вищого ешелону успішної та перспективної молоді міста. Екс-очільниця міського учнівського самоврядування, ініціатор низки громадських проектів, при цьому красуня та розумниця з неабиякими організаторськими здібностями, другокурсниця з НГІ змогла отримати визнання на рівні міста. Адже, саме Анні вдалося пройти складний конкурсний відбір серед інших претендентів та здобути першу стипендію міського голови, спрямовану на підтримку обдарованої молоді з числа студентської спільноти новокаховської громади.

     Вітаємо Анну та зичимо нових вражаючих результатів в ім’я процвітання рідного міста, краю, країни!

 
Друк

Вболіваємо за наших на Олімпіаді!

    Весь світ, затамувавши подих, чекає на відкриття ХХХІІ літньої Олімпіади в Токіо. Тоді як Новокаховський гуманіатрнйи інститут з нетерпінням чекає на виступ української делегації легкоатлетів. Адже, серед титулованих спортсменів за комплект нагород змагатиметься випускниця 2009 року, професійна легкоатлетка, що спеціалізується на метанні молота – Ірина Новожилова. 

      Унікальний факт, але для сильної духом і тілом новокаховчанки Олімпіада в Токіо стане четвертою в її спортивній кар'єрі. Адже за плечима – участь в олімпійських змаганнях 2008, 2012 і 2016 року.

     Тож, уважно слідкуємо за хронічками Ігор та палко вболіваємо за нашу чемпіонку!

 

Друк

Ми знаємо, як заощадити твій бюджет

     НАВЧАННЯ НА КОНТРАКТІ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ТАКИМ ДОСТУПНИМ!!! Зікавлять ПІЛЬГИ, ЗНИЖКИ, БОНУСИ? Тоді заходь, читай уважніше і обирай, що підходить саме тобі!

Друк

Партнерство в рамках програми «ІТ-Паросток» активовано!

Бути в тренді соціально-значущих проектів та включити в цей процес студентів і викладачів кафедри інформаційних технологій – завдання, що поставило перед собою керівництво НГІ.
Спільно з громадською організацією «Український народний контроль за діджиталізацією», команда здобувачів освіти НГІ проходитиме дистанційну студентську навчально-виробничу практику в рамках програми «ІТ-Паросток».
 

Друк

Grade Exams Partnership

Актуальність володіння англійською мовою вже давно не є таємницею для студентів НГІ. Проте цьогоріч адміністрація навчального закладу вирішила вивести «англомовне питання» на абсолютно новий рівень.
Так, в червні почалася активна робота по налагодженню співпраці з Grade Education Centre – найбільшим авторизованим екзаменаційним центром Cambridge Assessment English в Україні, який щорічно підтверджує статус Platinum Exam Centre.
В рамках цієї унікальної програми, НГІ може вже в найближчому майбутньому стати Basic Partner, що готує школярів, студентів, викладачів та просто зацікавлених осіб до міжнародних іспитів Cambridge English Qualifications.

Друк

Vivat, НГІ!

22 роки – це багато чи мало? В рамках історії людства, це лише мить. А от для навчального закладу, створеного за часів вже незалежної України, це ціла епоха. Що вже й казати про людей, які з 17 травня 1999 року й донині своєю щоденною працею творять історію Новокаховського гуманітарного інституту.

Так-так! Рідній alma-mater сьогодні виповнюється 22 роки!!!

Друк

До магістратури готуйсь, раз-два!

Реєстрація вступників

для складання ЄВІ (єдиного вступного іспиту)

та/або ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування)

триватиме з 11 травня по 3 червня 2021 року.

 Графік основної сесії:

  ЄВІ – 30.06.2021
      ЄФВВ – 02.07.2021.
 

Друк

Величний ювілей!

Як неможливо уявити Нову Каховку без Дніпровської ГЕС, так і історія Новокаховського гуманітарного інституту назавжди пов'язана з ім'ям його очільника – Георгія Івановича Севрюкова, який 1 травня святкує 75-тиріччя.
Людина-взірець, керівник-душа, ректор-еталон... Всі ці порівняння ледве зможуть відобразити всі ті чесноти, яким наділений Георгій Іванович.
Тому в цей святковий першотравневий день ми з величезною радістю й гордістю вітаємо ректора з його ще одним гідно прожитим роком! Знаємо, що 75 – це тільки початок , а, отже, бажаємо міцного здоров'я, довголіття, невичерпного натхнення, добробуту, миру, життєвих сил та всіляких гараздів!
 
Нехай цвітуть під небом синьооким
     Ще довго-довго дні й літа,
     А тиха радість, чиста і висока
     Щоденно хай до хати заверта.
     Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
     Любові, доброти і щастя повен дім,
     Нехай у серці розкошує літо
     І соняхом квітує золотим.
     Хай постійний успіх, радість і достаток
     Сипляться на Вас, немов вишневий цвіт.
     Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
     А Господь дарує довгих-довгих літ.
 

Друк

Вітаємо! Пишаємось!

Рішенням дев'ятої чергової сесії Новокаховської міської ради від 29.04.2021 року директору Новокаховського гуманітарного інституту Георгію Івановичу Севрюкову за особистий внесок у розвиток освіти і науки в місті, підвищення соціально-економічного статусу Нової Каховки, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди 75-річчя від дня народження присвоєно звання «Почесний громадянин Нової Каховки».
Студентська спільнота разом з усім трудовим колективом вітає Георгія Івановича з цією заслуженою нагородою та надзвичайно пишається можливістю навчатися й працювати під керівництвом такого патріота, громадського діяча, керівника та просто Людини з великої літери.
 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати