Друк

Партнерство в рамках програми «ІТ-Паросток» активовано!

Бути в тренді соціально-значущих проектів та включити в цей процес студентів і викладачів кафедри інформаційних технологій – завдання, що поставило перед собою керівництво НГІ.
Спільно з громадською організацією «Український народний контроль за діджиталізацією», команда здобувачів освіти НГІ проходитиме дистанційну студентську навчально-виробничу практику в рамках програми «ІТ-Паросток».
 

Друк

Grade Exams Partnership

Актуальність володіння англійською мовою вже давно не є таємницею для студентів НГІ. Проте цьогоріч адміністрація навчального закладу вирішила вивести «англомовне питання» на абсолютно новий рівень.
Так, в червні почалася активна робота по налагодженню співпраці з Grade Education Centre – найбільшим авторизованим екзаменаційним центром Cambridge Assessment English в Україні, який щорічно підтверджує статус Platinum Exam Centre.
В рамках цієї унікальної програми, НГІ може вже в найближчому майбутньому стати Basic Partner, що готує школярів, студентів, викладачів та просто зацікавлених осіб до міжнародних іспитів Cambridge English Qualifications.

Друк

Vivat, НГІ!

22 роки – це багато чи мало? В рамках історії людства, це лише мить. А от для навчального закладу, створеного за часів вже незалежної України, це ціла епоха. Що вже й казати про людей, які з 17 травня 1999 року й донині своєю щоденною працею творять історію Новокаховського гуманітарного інституту.

Так-так! Рідній alma-mater сьогодні виповнюється 22 роки!!!

Друк

До магістратури готуйсь, раз-два!

Реєстрація вступників

для складання ЄВІ (єдиного вступного іспиту)

та/або ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування)

триватиме з 11 травня по 3 червня 2021 року.

 Графік основної сесії:

  ЄВІ – 30.06.2021
      ЄФВВ – 02.07.2021.
 

Друк

Величний ювілей!

Як неможливо уявити Нову Каховку без Дніпровської ГЕС, так і історія Новокаховського гуманітарного інституту назавжди пов'язана з ім'ям його очільника – Георгія Івановича Севрюкова, який 1 травня святкує 75-тиріччя.
Людина-взірець, керівник-душа, ректор-еталон... Всі ці порівняння ледве зможуть відобразити всі ті чесноти, яким наділений Георгій Іванович.
Тому в цей святковий першотравневий день ми з величезною радістю й гордістю вітаємо ректора з його ще одним гідно прожитим роком! Знаємо, що 75 – це тільки початок , а, отже, бажаємо міцного здоров'я, довголіття, невичерпного натхнення, добробуту, миру, життєвих сил та всіляких гараздів!
 
Нехай цвітуть під небом синьооким
     Ще довго-довго дні й літа,
     А тиха радість, чиста і висока
     Щоденно хай до хати заверта.
     Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
     Любові, доброти і щастя повен дім,
     Нехай у серці розкошує літо
     І соняхом квітує золотим.
     Хай постійний успіх, радість і достаток
     Сипляться на Вас, немов вишневий цвіт.
     Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
     А Господь дарує довгих-довгих літ.
 

Друк

Вітаємо! Пишаємось!

Рішенням дев'ятої чергової сесії Новокаховської міської ради від 29.04.2021 року директору Новокаховського гуманітарного інституту Георгію Івановичу Севрюкову за особистий внесок у розвиток освіти і науки в місті, підвищення соціально-економічного статусу Нової Каховки, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди 75-річчя від дня народження присвоєно звання «Почесний громадянин Нової Каховки».
Студентська спільнота разом з усім трудовим колективом вітає Георгія Івановича з цією заслуженою нагородою та надзвичайно пишається можливістю навчатися й працювати під керівництвом такого патріота, громадського діяча, керівника та просто Людини з великої літери.
 
Друк

Засідання Громадської Ради

Завданням будь-якого сучасного навчального закладу є не лише надання студентам якісних освітніх послуг, але й відпрацювання з ними механізму реалізації отриманих знань на практиці. Проте в умовах суспільних реформ професійна компетенція особистості може й має бути спрямована не лише на задоволення персональних кар'єрних амбіцій, але й на служіння громаді та рідному краю.
Враховуючи це, приємно відзначити, що представники адміністрації інституту не лишаються осторонь громадських ініціатив та приймаються за розв'язання значущих соціальних проектів. Окрім проактивної позиції ректора інституту Георгія Івановича Севрюкова, до суспільної роботи долучилась і декан факультету Марія Володимирівна Пшенична, будучи обраною членом Громадської Ради при Новокаховській міській раді.
Реалізовуватиме молодіжні, освітні, загальносоціальні проекти з науковим підходом разом!
 
Друк

Пункт реєстрації на ЗНО-2021

Пункт реєстрації на ЗНО-2021 для випускників всіх років функціонує в НГІ без перерви і вихідних.
Є питання? Потрібна консультація експерта? Запитай оффлайн чи онлайн!
Телефон гарячої лінії приймальної комісії – 0953436423.
Друк

Навчання в НГІ за державний кошт можливе!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» від 20.03.2013 р. №207 здійснюється підвищення кваліфікації та перепідготовка здобувачів професій та освіти за навчанням з виданою ваучера. До переліку навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер, входить Новокаховський гуманітарний інститут ЗВО «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» .

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Про затвердження переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер» від 07.09.2020 р. №1716 передбачено підвищення кваліфікації та перепідготовка здобувачів професій та освіти за навчанням з видачею ваучера, в т.ч. за спеціальностями інституту «Комп'ютерна інженерія», «Психологія» за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр».

Даний вид підготовки передбачає реалізацію права на освіту за державний кошт. Основні умови для безоплатного навчання:

     1. Вступнику виповнилося 45 років і більше.
          2. Стаж роботи не менший 15 років.

Довідки за телефоном 0554978355

Друк

Відповідальність перед майбутнім лежить на ЗВО

«Заклад вищої освіти завжди несе відповідальність перед громадськістю за гуманізацію, розвиток, реалізацію творчого людського потенціалу, інтелектуалізацію інтелігентної молоді, її інтеграцію до суспільно значущих процесів заради гідного майбутнього як країни, так і регіону», - переконаний ректор НГІ Георгій Севрюков. А свої слова Георгій Іванович ніколи не лишає без підкріплення діями.

Так, з нагоди 69-ої річниці з дня заснування Нової Каховки гуманітарний інститут виступив ініціатором проведення циклу творчих конкурсів серед учнівської молоді одного з найпотужніших загальноосвітніх навчальних закладів міста – гімназії №2, яка, до того ж, є ровесницею міста-іменинника.

Зокрема, переможців визначали в таких номінаціях:

- Конкурс малюнків «Край неповторної краси»;
     - Конкурс знавців історії міста «Люби і знай свій рідний край»;
     - Конкурс юних поетів «Перлина Таврії»;
     - Конкурс з написання есе «За що я люблю моє місто»;
     - Фото-конкурс «Кам'яні вишиванки Нової Каховки».!

Нагороди отримали більше 50 учнів закладу, що вкотре доводить істину: гарна ініціатива завжди об'єднує навколо себе чимало однодумців та прихильників ідеї.

 З Днем народження, рідне місто!

Відео-сюжет про захід та церемонію нагородження фіналістів можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ

     

Друк

День студента 2020

Теперішнім і колишнім, новоспеченим і досвідченим, першачкам та здобувачам другої/третьої вищої освіти – студентам усіх часів і спеціальностей НГІ передає найщиріший «привіт». 

Ми вітаємо всіх допитливих, кмітливих, винахідливих, креативних, неупереджених і амбітних особистостей, чий життєвий шлях одного дня привів їх до нашого закладу вищої освіти! Дякуємо за Ваш вибір і довіру – ми й надалі докладатимемо всіх зусиль, аби ваші студентські роки стали найщасливішим періодом вашого життя.

В Міжнародний день студента хочеться побажати вам здоров'я, наснаги, високих результатів у наукових пошуках, професійної зацікавленості й невичерпного бажання самовдосконалюватися кожного дня заради розбудови і розвитку рідної України.

Однак, що ж то за вітання, якщо немає святкування? Тому цьогорічне 17 листопада не обійшлося без традиційного нагородження кращих студентів інституту іменними подяками і грамотами від директора Георгія Івановича Севрюкова. Дякуємо нашим розумничкам і талантам за активну громадську позицію і реалізацію державної молодіжної політики. За вами – майбутнє!

     

Друк

Halloween-2020

Halloween-2020 або як спільними зусиллями маленькі студенти велику добру справу зробили.

Друк

НГІ святкує 14 жовтня

     Не відстаючи від загальнодержавних тенденцій, НГІ, як і будь-яка офіційна установа в межах країни, 14 жовтня приєдналася до тематичних урочистостей з нагоди низки свят, що припадає на цей день (дивитися рисунок до статті).

    І варто зауважити, що наш заклад вищої освіти має чимало дотичних рис в межах кожної із дат. Давайте переконаємося в цьому разом:

   1. Нашим студентам рівно стільки ж років, скільки було і членам УПА , що стали флагманами національного визвольного руху.
   2. В інституті вже четвертий рік поспіль функціонує єдиний в області тематичний Музей козацтва, що став візитівкою національно-патріотичного напрямку роботи НГІ.
   3. В межах Музею зібрано понад два десятки ікон і образів Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею всього козацького роду. Тож, не дивно, що молебен з нагоди свята Покрови цього річ також за доброю традицією відбувся в капличці інституту.
    4. З 2014 року Україна відзначає День захисника. І ми щасливі констатувати той факт, що впродовж останніх років чимала кількість військовослужбовців обирають НГІ для здобуття вищої освіти та отримання цивільної професії після закінчення служби.

    Дякуємо нашим захисникам! Молимо Покрову Пресвятої Богородиці захистити українську землю від скрути й лиха! Та віримо, що нашим хлопцям долею передбачено сприяти розбудові рідної держави не ціною власного життя і здоров'я, а своїми фаховими знаннями і професійними компетенціями.

 20191014081632-4975

    

Не відстаючи від загальнодержавних тенденцій, НГІ, як і будь-яка офіційна установа в межах країни, 14 жовтня приєдналася до тематичних урочистостей з нагоди низки свят, що припадає на цей день (дивитися рисунок до статті).

І варто зауважити, що наш заклад вищої освіти має чимало дотичних рис в межах кожної із дат. Давайте переконаємося в цьому разом:

1.     Нашим студентам рівно стільки ж років, скільки було і членам УПА , що стали флагманами національного визвольного руху.

2.     В інституті вже четвертий рік поспіль функціонує єдиний в області тематичний Музей козацтва, що став візитівкою національно-патріотичного напрямку роботи НГІ.

3.     В межах Музею зібрано понад два десятки ікон і образів  Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею всього козацького роду. Тож, не дивно, що молебен з нагоди свята Покрови цього річ також за доброю традицією відбувся в капличці інституту.

4.     З 2014 року Україна відзначає День захисника. І ми щасливі констатувати той факт, що впродовж останніх років чимала кількість військовослужбовців обирають НГІ для здобуття вищої освіти та отримання цивільної професії після закінчення служби.

Дякуємо нашим захисникам! Молимо Покрову Пресвятої Богородиці захистити українську землю від скрути й лиха! Та віримо, що нашим хлопцям долею передбачено сприяти розбудові рідної держави не ціною власного життя і здоров’я, а своїми фаховими знаннями і професійними компетенціями.

Зі святом!

Друк

Відверто і щиро про головне

     Саме так – від серця до серця – відбулося наживо спілкування студентів усіх структурних підрозділів і ТВСП Університету «Україна» з Президентом навчального закладу Петром Михайловичем Таланчуком.

    І все, здавалося б, відбулося звично для селекторних нарад – офіційно, серйозно, по-діловому і на найвищому рівні. Проте неприхована радість, піднесення та невимовна вдячність панували в НГІ не лише впродовж двох годин діалогу, але й кілька днів до того. Адже привід у нашого структурного підрозділу був особливий – саме під час робочого візиту до Нової Каховки Президенту запропонували вийти в ефір до студентів, вислухати їх питання і пропозиції та, за можливості, дати на них відповіді.

    Проте Петро Михайлович є не просто топ-керівником, справжнім новатором, професіоналом і головним провайдером найкреативніших підходів до освітнього процесу. Він ще й Людина слова!

    Взявши до уваги дану пропозицію, рівно за два тижні студентська молодь з усіх куточків нашої держави опинилася на прямому зв'язку з Президентом Університету! Хіба це не радість?

    Вплив пандемії на освітній процес, тенденції і тренди дистанційного навчання, роль українського бренду в глобальному розвитку людства, форми сучасного патріотизму, а також інформаційні, організаційні і фінансові питання – ніщо не лишилося поза увагою Петра Михайловича. А підкріплення розмови прикладами з власного життя і набутого в юнацтві досвіду зробили спілкування ще більш відвертим і сердечним.

    Та найголовнішим враженням й результатом сьогоднішнього дня є те, що адміністрація Університету вже понад два десятиліття не словом, а ділом засвідчує студентоцентрованість роботи колективу, демонструє відкритість до пропозицій учасників, сприяє демократизації освітнього процесу й налагодженню дієвої співпраці між топ-ланкою і студентством.

   Саме за це ми і любимо Університет «Україна», пишаємося бути частиною великої патріотичної родини закладу! Та вкотре дякуємо Петру Михайловичу Таланчуку за отримане натхнення і мотивацію до великих звершень, адже тільки там, де молодь є почутою, вона є активною, відповідальною та свідомою.

 75Hpke5uPE13eJoe8wU30PONhFVSN0KRJtSLvo5acEnATwVrSPo6JR62tPMhdyb-d5kzS82jlitxP6-ihRee2gCATmqLqvLMoZ9wNdYUOrAhw2 5 taMcfqqBdr K9mVfuuipg

    

Друк

З днем працівника освіти!

Screenshot 1

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Друк

Почесні гості в Новокаховському гуманітарному інституті

Немає більшого щастя, ніж бути в колі родини. Немає грандіознішої відповідальності, ніж перед батьком та його суворо-люблячим поглядом...
   Так, і Новокаховський гуманітарний інститут, будучи членом великої родини закладів Університету «Україна», завжди з особливою шаною і трепетом ставиться до базової структури, засновником і очільником якої є перший міністр освіти незалежної України, академік національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Таланчук Петро Михайлович.

Друк

Осінні зустрічі з міським головою

За доброю багаторічною традицією, щоосені студентство і трудовий колектив НГІ гостинно приймають у себе вірного другі і партнера нашого навчального закладу – міського голову Володимира Івановича Коваленка.
Приводів для живого спілкування завжди є чимало. Зокрема, звітування очільника громади за черговий рік роботи, обговорення актуальних питань розвитку молоді та її інтеграції до робочих груп при депутатському корпусі, виконання програм розвитку місті й реалізація перспективних планів роботи в межах новоствореного ОТГ.
Жвавий діалог, щиросердні емоції та беззаперечне гарантування допомоги місцевим органам влади від свідомої студентської молоді є найкращим доказом того, що активній громадянській позиції вік – не завада.
Kovalenko
Друк

Літо в світлинах

Незвичним через пандемію виявився минулий 2019-2020 навчальний рік. Певні обмеження торкнулися і літньої дозвіллєвої сфери юнацтва. Проте, студенти – народ креативний та вигадливий. Аби переконатися в цьому ще раз, впродовж серпня відбувся конкурс студентських фото-робіт «Student's summer 2020», фінал якого припав на перші тижні вересня.

Друк

Новий навчальний рік розпочато!

              Допоки всі думають-гадають, яким же буде новий навчальний рік у закладах вищої освіти? – Новокаховський гуманітарний інститут точно знає відповідь на це питання.

              Гарантуємо: він буде, як завжди, інформативним, максимально пізнавальним, безпечно корисним, надзвичайно цікавим та, безсумнівно, дружнім. Адже, впродовж літа викладачі загартовували й зміцнювали свої професійні суперздібності, аби стати ще ближчими до студентів та у інформаційному всеозброєнні зустріти виклики нового сезону.

              Саме цими думками першого вересня поділилися зі студентами представники адміністрації та викладацького складу інституту. Із дотриманням всіх карантинних вимог відбулася перша зустріч з першокурсниками в стінах інституту та пройшла вступна лекція за матеріалами «Освіта нації: діалог про головне» Президента Університету «Україна» Петра Михайловича Таланчука.

              Сповнені патріотизмом та відповідальністю за майбутнє України, вірою в краще та бажанням творити, студенти покрокували до світу професійних знань. Разом з викладачами. Разом з «Україною». Разом з Новокаховським гуманітарним інститутом.

День знань

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Друк

Від студента до юриста Кабінету міністрів України

              Саме таким стрімким і вражаючим виявився професійний шлях Івана Гладишенка – випускника спеціальності право Новокаховського гуманітарного інституту (2014 р.).

              Нині Іван Сергійович, а ще 10 років тому просто Ваня довго не вагався з вибором професії – впевнено і цілеспрямовано вступав до НГІ як до кращого ВНЗ у сфері підготовки юристів на півдні України. І зізнаємося чесно, з вибором фаху та навчального закладу юнак не помилився. Адже, вже з перших місяців навчання на амбітного студента звернули увагу викладачі й практичні фахівці сучасної юриспруденції. Довгі наукові дискусії, аргументовані роз'яснення в сфері судочинства, професійні поради та компетентний викладацький супровід в опануванні слова закону, а найголовніше – віра й підтримка молодого таланта мастодонтами права зміцнили віру Івана у себе та зробили його висококласним спеціалістом.

              Омріяний червоний диплом юриста й потужні наукові знання дозволили наполегливому Івану зробити впевнені перші кроки на професійній ниві, а в рідній alma-mater зарекомендувати себе в новій ролі – викладача кафедри й юриста-практика. За кілька років Іван Сергійович очолив Каховський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, але й на цьому не спинився. Цього року він пройшов багатоетапний конкурсний відбір, виявився кращим із сотень бажаючих та офіційно посів посаду юриста Кабміну України.

              Новокаховський гуманітарний інститут щиро пишається своїм випускником та зичить нових професійний звершень і здобутків у сфері права!

DSC04519

 

Саме за таку небайдужість, плідну співпрацю, активну підтримку культури міста та надану допомогу у проведенні конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути, відділом культури та туризму Новокаховської міської ради було відзначено подякою Георгія Івановича Севрюкова.

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати