Друк

День студента – 2017

Що може бути веселішим, креативнішим, драйвовішим та цікавішим, аніж святкування Дня студента? «Звісно, нічого!» - твердо скажуть студенти Новокаховського гуманітарного інституту. І вони мають рацію! Адже той захват та шквал емоцій, які отримують учасники святкових заходів 17 листопада, згадуються дуже довго. От і цього року програма, запропонована до уваги глядачів, була на вищому рівні. Вітання адміністрації, вручення студентських квитків першокурсникам, нагородження грамотами та похвальними листами кращих студентів-науковців, а також пісні, танці, розваги від інститутської команди КВК і проведення конкурсу «Містер інститут 2017» - все це вкотре нагадало, яким талановитим та обдарованим є студентство в новокаховській «Україні».
 Тож, не маю жодних сумнівів, що цей день стане одним із тих спогадів, які потраплять в скарбничку кращих моментів з легендарного студентського життя.

Друк

Пишемо й думаємо українською

«Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її вічно живу і нову,
і мову її солов’їну…»
 
Володимир Сосюра
 

Друк

Приємне дежавю в Чаплинці

Як же приємно бути свідками змін та трансформацій, що відбуваються в рідному краї. А ще більше радості й гордості приносить думка про те, що для регіонів продуцентами висококваліфікованих фахівців з різних галузей народного господарства є Новокаховський гуманітарний інститут.

Друк

Газетна журналістика – done!

Робота школи журналістики набирає обертів. І це не дивно! Адже й теми для вивчення та обговорення зі студентами обираються цікаві та максимально корисні. Так, дослідженню основ газетної журналістики було присвячено чергову оглядову лекцію відомого публіциста та головного редактора довідкового, загальнополітичного, інформаційного тижневика «Новини ділові» Олександра Петровича Гунько.
Разом з наставником студенти розглянули будову газети, структуру газетної сторінки, навчилися аналізувати статті та дослідили всі технічні вимоги, що до неї висуваються «акулами пера». Тож, віримо: далі – більше!

Друк

«Щедрий Helloween» для Андрія Лещинського

Ще ніколи одна маленька подія не приносила стільки користі й щастя, як цьогорічне святкування Хеллоуіна в Новокаховському гуманітарному інституті. Але про все поступово…

Друк

Розмова «від серця до серця» з міським головою

Важко в це повірити, але вже цілих 12 років добрим другом та завжди приємним гостем Новокаховського гуманітарного інституту є незмінний міський голова Нової Каховки - Володимир Іванович Коваленко. Не порушуючи витримані часом традиції, очільник новокаховської громади завітав на відверту бесіду до студентства НГІ.

Друк

Школа журналістики в НГІ

Якими мають бути сучасні молоді українці? Відповідь на це риторичне питання шукали на першій індивідуальній зустрічі ректор НГІ Георгій Іванович Севрюков та новообраний президент Студентської ради НГІ Олександр Чекалін. Так от, за думкою очільника інституту, основною вимогою часу до нинішнього покоління юнаків та дівчат є здатність до безупинного навчання.

Друк

Здоровий приклад наставника

Ні для кого не секрет, що Новокаховський гуманітарний інститут – це навчальний заклад, що закоханий в спорт. Політика адміністрації й профільного відділу виховної роботи за всі роки існування «вишу» ніколи не змінювалась по відношенню до студентів-спортсменів: «Їм шана і слава на довгі роки, хай прикладом будуть для інших вони!»

Друк

Студентська Рада НГІ нової генерації

Життя мінливе та швидкоплинне, а виклики сьогодення ставлять ще більш складні завдання перед сучасними молодими людьми. Краще, що можна зробити в такій ситуації – не гаяти час на дрібниці, а здобувати нові враження та досвід в максимально повному обсязі.

Друк

Бериславський «десант»

Активна профорієнтаційна робота в інституті не припиняється ніколи. Проте особливо теплі та цікаві зустрічі запам’ятовуються надовго. Так, 10 жовтня делегація представників Новокаховського гуманітарного інституту на чолі з директором Г.І.Севрюковим відвідали Бериславські загальноосвітні школи №1 та №3.

Друк

Викладацький «Оскар» вручено

Гамірне та емоційне, по-осінньому яскраве й тепле свято на честь педагогів відбулося в НГІ останньої п’ятниці вересня. Насичена вітальна програма з самого ранку нагадала всім студентам й викладачам про наближення особливого дня – дня шани й вдячності, захоплення та любові до представників чи не найважливішої професії людства – Дня працівників освіти.

Друк

Студенти відвідали благодійний арт-пікнік

“Якщо ти сильний – примножуй добро, якщо слабкий – не роби зла”… Цей вислів чи не найкраще відображає позицію студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Тож, демонструючи силу своєї громадянської позиції, студенти «України» у суботу 16 вересня взяли участь в благодійній акції по збору коштів на придбання, доставлення і монтування на місцевий дитячий майданчик гойдалки і пісочниці для дітей з особливими потребами.

Друк

Відкриваємо молодіжний бізнес? Легко!

З таким багатообіцяючим посиланням звернулися до студентів та гостей спікери навчального тренінгу «Відкриття та ведення підприємницької діяльності» 14-15 вересня, що проходив на базі Новокаховського гуманітарного інституту.
Так, завдяки багаторічній дружбі Університету «Україна» та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (керівник - Ярмій Павло Олексійович), проведення подібного молодіжного навчально-пізнавального проекту стало можливим вже на самому початку навчального року.

Друк

Навчальний рік 2017-2018 розпочато вдало!

1 вересня… День знань та нових знайомств, день початку нового дорослого життя в стилі «студент» та день, який є визначною віхою й новим етапом в долі кожного з нас, адже знаменує собою ще один крок назустріч світлому майбутньому нашого народу й України в цілому.
Початок нового навчального року – мить завжди довгоочікувана та хвилююча. Тож, урочисті заходи, що пройшли в актовій залі Новокаховського гуманітарного інституту в перший день осені, зібрали першокурсників на посвяту в студенти та знайомство зі структурою та викладачами інституту.

Друк

Приємне визнання

Особливе й шанобливе ставлення адміністрації НГІ до питань національно-патріотичного виховання є незмінним принципом роботи трудового колективу. В складні для нашої держави часи така стійка громадянська позиція проявляється чи не найбільше.
Тож, дуже приємно знати, що всі добрі наміри й прагнення допомогти тим, хто не жаліючи себе, боронить рідну землю й стоїть на варті нашого спокою, доходять до адресатів та є корисними. Дякуємо за визнання!

Друк

Свято з користю: від студентів – воїнам України

Нам уже 18 років! Новокаховський гуманітарний інститут відсвяткував чергову знаменну дату в своїй історії. 18 років перемог і здобутків, 18 років звершень і виправданих сподівань, 18 років прагнень стати ще кращими, досконалішими, улюбленішими студентами. І без перебільшення можна сказати, що нам це вдається!

Друк

Объявление!

Компания «Электромаркет Таврии» приглашает студентов последнего курса для прохождения стажировки на должность специалиста в Департамент маркетинга и закупок. Преимущество имеют студенты экономического направления: маркетологи, экономисты, финансисты.

Друк

НГІ приймає науковців України

Підготовка провідних фахівців та вирішення актуальних проблем сучасності – ось ключові вектори, що визначають хід навчального процесу в НГІ. Так, в рамках святкування тижня науки в Україні, на базі НГІ 15-17 травня 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Економічні, політичні та соціально-психологічні виклики сьогодення».

Друк

Вітаємо іменинників

Травень – особливий місяць для Новокаховського гуманітарного інституту. Саме 17 травня 1999 року розпочалася історія нашого славетного навчального закладу - alma-mater, що навіки змінила долі школярів з провінції, давши можливість здобути якісну вищу освіту в рідному краї.
Проте нема літопису без головних героїв та людей, які цю історію творять.

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати