Друк

Наукові заходи

Практичний семінар «Сучасний стан пенсійної реформи в Україні»
12 березня 2019 року за участю фахівців Управління Пенсійного фонду України в м.Нова Каховка на базі Новокаховського гуманітарного інституту для працівників та студентів проведено семінар, що ознайомив з останніми змінами, що відбуваються сьогодні в умовах пенсійної реформи.
Питання, що піднімалися на семінарі:
-         основні етапи пенсійної реформи та її наслідки для суб’єктів господарювання,
-         проблема охоплення на сьогоднішньому ринку праці,
-         адекватність пенсійних виплат або соціальна сталість,
-         механізми коригування (індексації) пенсійних виплат
та інші.
 
На питання, що цікавили слухачів, компетентно надала відповідь начальник міського Управління Пенсійного фонду України в м.Нова Каховка Метляєва Людмила Анатоліївна.
Доречними були не тільки коментарі нормативно-правової бази щодо пенсійного забезпечення, але й умовні приклади, що викликали жваве обговорення серед учасників семінару.

 

 

1

 

 

Практичний семінар «Система управління кар’єрним зростанням»
 
11 квітня 2019 року за підтримки Новокаховського міського центру зайнятості та Новокаховського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області було проведено семінар по актуальним питанням працевлаштування та управління своєю майбутньою кар’єрою для студентів випускних курсів Новокаховського гуманітарного інституту.
 
Запрошені фахівці ознайомили з особливостями та тенденціями розвитку вакансій на сучасному ринку праці, основним проблемами, що виникають в процесі пошуку роботи, певними нюансами, які повинні враховувати кандидати при працевлаштуванні тощо.
 
Особливо активно сприймали студенти ознайомлення з процесом підготовки та складання резюме, багато питань було, зокрема, стосовно процесу моніторингу вакансій на ринку праці, юридичні аспекти працевлаштування при оформленні трудових відносин, адаптації в новому колективі.

 

 
 
Студентська наукова конференція «Перший крок в науку»
 
Вже стало традицією щорічно проводити науковий захід для студентів 1-2 курсів, присвячений результатам початку їх дослідницької роботи в інституті. В цьому році таку звітну конференцію в Новокаховському гуманітарному інституті було проведено 16 травня .
 
Доповіді результатів проведених досліджень на актуальні проблеми по фаховому спрямуванню представили студенти спеціальностей «Право», «Психологія», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп'ютерна інженерія».
 
Особливого цікавими були теми щодо формуванню української державності, екологічним проблемам, впливу темпераменту на формування особистості та іншим питання психологічної корекції, економічним проблемам на мікро- та макро рівнях, застосуванню ІТ-технологій в житті людини.

 3

 

3а

 

 

Міжвузівська студентська науково - практична конференція «Науково-дослідна робота студентів: стан, проблеми, перспективи»
 
29 жовтня 2019 року для студентів нашого ВНЗ та гостей з Херсонського державного аграрного університету, Новокаховського коледжу ТДАТУ, Новокаховського політехнічного коледжу НОПУ організовано науково-практичну конференцію, що присвячена науковим здобуткам студентів.
 
Робота конференції відбувалась за наступними напрямами:
 
-   проблеми удосконалення чинного законодавства в Україні,
 
-   гуманітарно-економічні та соціальні аспекти розвитку сучасної науки,
 
-   досвід запровадження ІТ - технологій у забезпечення функціонування систем різного рівня.
 
В роботі конференції прийняли участь 116 учасників, з них 46 – безпосередньо представили доповіді на обговорення в роботі відповідних секцій.

 

4.1

 

4.2

 

4.3

 

4.4

 

Address

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати