Друк

Про зміну порядку та термінів реєстрації вступників, які бажають взяти участь у вступних випробуваннях на навчання для здобуття ступеня магістра для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню короновірусної хвороби за рекомендацією Міністерства освіти і науки України(Лист МОН № 1/9-228 від 30.04.2020р.), відбіркова комісія Новокаховського гуманітарного інституту Університету "Україна" інформує про зміну порядку та термінів реєстрації вступників, які бажають взяти участь у вступних випробуваннях на навчання для здобуття ступеня магістра для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ):
1. Заява вступника подається в елетронному вигляді на електронну адресу відбіркової комісії Новокаховського гуманітарного інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2. До заяви вступник додає скановану копію (фотокопію) заповненої заяви-анкети - зразок додається, документа що посвідчує особу, облікової картки платника податків, документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб які завершили навчання в минулих роках) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань) , фотокартку розміром 3х4.
3.  У темі електронного листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові, у тексті - прізвище, ім'я, по батькові (повністю) та номер облікової картки податків, свій контактний телефон для зворотнього звязку.

Реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року.

 Контактний телефон ВК інституту 0953436423

Завантажити заяву-анкету для оформлення екзаменаційного листка 

 Нормативна база МОН УкраїниAddress

м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д
тел. +380(5549)7-83-55

Чи встигаєте Ви підготуватися
до занять?

так, завжди готуюсь до всіх занять;
голосувати
не до всіх, але до більшості;
голосувати
тільки до занять з основних дисциплін;
голосувати
тільки до занять, які мені цікаві;
голосувати
взагалі не встигаю готуватися
голосувати